English for

English for

Товарів у наявності: 39

Показано 1 - 39 з 39

книги English For купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити підручники онлайн від видавництва Pearson-Longman

Автор: Rosemary Richey

English For - серія посібників, підручників, призначених для тих, хто бажає вивчити англійську мову для спілкування в професійній сфері на вищому рівні. Це можуть бути, як співробітники міжнародних компаній, великих корпорацій, підприємств, охочих вийти на новий рівень розвитку, так і студенти, які вивчають мову для швидкого підйому кар'єрними сходами.

Кожен підручник поєднує ефективну відпрацювання граматики з систематичним працею над лексичними знаннями, які знадобляться у трудовій діяльності. У комплекті з книгами надаються аудіодиски, які дозволяють відпрацьовувати вимову, вчитися сприймати мову на слух, закріплювати пройдений за підручником матеріал.

Серія представлена такими книгами:

  • ENGLISH FOR BANKING AND FINANCE - для тих, хто вивчає банківська справа, фінанси. Включають два підручника, які градируются за рівнями складності від А1 / А2 до А2 / В1, що відповідає рівням Beginer / Elementary - Intermediate.
  • ENGLISH FOR CONSTRUCTION - підручники для студентів, що бажають вдосконалити свої знання, теорію про сферу будівництва, отриману на рідній мові, англійськими аналогами. Два підручника А1 / А2 до А2 / В1, або Beginer / Elementary - Intermediate.
  • ENGLISH FOR INTERNATIONAL TOURISM - сама розширена серія, яка складається з трьох сходинок, призначена для студентів, які вивчають міжнародний туризм, або для співробітників даної сфери. Програма стане ідеальним провідником у туристичний світ, оскільки насичена реальними кейсами, що дозволяють практикувати і відточувати професійні навички спілкування. Рівень складності, з якого починається навчання - Intermediate, далі йде Pre-Intermediate та Upper-Intermediate. Кожен рівень має аудіодиски, підручники, робочі зошити, в тому числі зошити з відповідями.
  • ENGLISH FOR IT - курс англійської мови для тих, хто вивчає інформаційні технології. Складається з двох підручників. Перший - ступінь володіння А1 / А2 Beginer / Elementary, другий - А2 / В1 Intermediate.
  • ENGLISH FOR NURSING - підручник в комплекті з диском, для тих, хто вивчає медицину, який також має два рівні А1 / А2 Beginer / Elementary, і А2 / В1 Intermediate.
  • ENGLISH FOR OIL INDUSTRY - курс англійської мови. для співробітників нафтогазової промисловості, студентів, які вивчають відповідні сфері науки. Посібники вступної частини А1 / А2 Beginer / Elementary, друга частина з більш складними завданнями - А2 / В1 Intermediate.
 

Кожен підручник складений з урахуванням поступового, систематичного знайомства з особливостями спілкування в кожній професії. По закінченню курсу, незалежно від обраної професії, учень зможе вільно розуміти мову, вести діалоги, ставити правильні питання, висловлювати свою думку, вести коректний суперечка. Додатково, всі посібники навчають граматиці, тому, ведення ділової переписки, а також складання важливих, з точки зору професійної етики документів, більше не буде серйозним випробуванням.

English for