Expert Proficiency

Expert Proficiency

Товарів у наявності: 2

Показано 1 - 2 з 2

Фільтрувати за:

Виробник
Мова видання
Назва курсу

книги Expert Proficiency купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити підручники онлайн від видавництва Pearson-Longman

Expert Proficiency - підручники, які представляють третій етап курсу англійської мови. Для всіх, хто вже володіє знаннями на рівні С2 Proficiency, посібники надають можливість поліпшити їх, готуючи до здачі іспиту СРЕ. Це п'ятий контроль знань, серед всіх Кембриджських екзаменів. Перевірка навичок для тих, хто практично вже став носієм англійської мови.

Курс включає два підручника:

  • Expert Proficiency Coursebook + Audio CD - підручник з аудіодиском, який дозволяє прослуховувати всі вправи з підручника, відпрацьовуючи сприйняття на слух англійської мови, паралельно вдосконалюючи власні знання.
  • Expert Proficiency Resource Book + Key - робочий зошит, яка крім самих завдань надає ще й відповіді на них, для того, щоб студент міг здійснювати самоконтроль і проводити роботу над помилками.
 

Навчання включає як граматичний, так і лексичний курс. За результатами навчання, студент вивчить даний час, що минув, різні форми пасиву, познайомиться і зможе вільно визначати омофона, фразові дієслова, зможе правильно розставляти акценти в пропозиціях, вивчить, що таке умовний спосіб, непряма мова, зможе визначати і самостійно складати структуру тексту.

Зокрема, письмові завдання включають написання есе, творів-міркувань, які обов'язково повинні підкріплюватися аргументами, власним обґрунтованою думкою, рекомендаціями.

Щодо поглиблених знань лексики, підручник розкриває такі теми, як:

  • музика;
  • мистецтво;
  • відпочинок та розваги;
  • подорожі;
  • стиль, мода, дизайн.
 

Крім цього, підтримувати розмову можна при веденні діалогу про архітектуру, транспорт, відносини.

Структура підручників дозволяє вивчати наданий матеріал в тому порядку, який запропонований авторами, або ж складати власну програму навчання, з урахуванням вже наявних знань, обходячи пройдений матеріал. Складні тексти з самого початку курсу дозволяють зрозуміти, що навчання буде проходити в інтенсивному темпі.

Посібники містять багато завдань, вправ, в результаті виконання яких, учень значно розширить словниковий запас, підтягне лист (writing) і усне мовлення (speaking), зможе вільно розуміти розмову і парирувати, грамотно висловлюючи власні думки. Додатковим навиком стане здатність резюмувати інформацію, отриману з будь-якого усного або письмового джерела, а також відтворювати головну думку, логічно пов'язуючи всі отримані дані.

Expert Proficiency