Gold First New Edition

Gold First New Edition

Товарів у наявності: 5

Показано 1 - 5 з 5

Фільтрувати за:

Виробник
Мова видання
Назва курсу

книги Gold First New Edition купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити підручники онлайн від видавництва Pearson-Longman

Gold First New Edition є підручником англійської мови, основне завдання якого підготувати учня до складання міжнародних іспитів. Дана методика навчання, представлена авторами посібника, заслужила визнання викладачів по всьому світу.

Структура підручника повністю повторює план іспиту, що сприяє повноцінній підготовці до його проведення, відпрацьовуючи необхідні мовні навички. Чітке уявлення і орієнтація в вимогах дозволяє швидко знаходити відповіді на всі питання. Основний акцент підручника зроблений на комунікативній практиці, в зв'язку з чим, студент вчиться природним навичкам ведення діалогу. Такий підхід розвиває впевненість в процесі спілкування англійською мовою.

У підручнику присутні розділи, які спрямовані на розвиток і вироблення грамотного письма. Посібник вмістив не тільки вправи, різні граматичні та лексичні завдання. Автори постаралися озброїти учня корисними порадами, які допомагають мати уявлення і бути готовими до різних завдань.

Також, книга передбачає можливість постійної практики, як усного, так і позмінного навички, включаючи подібні завдання в кожний урок. Додатково, розширити знання можна за допомогою довідника з граматики та письма, який містить всю необхідну інформацію для кожного уроку.

Gold First New Edition призначений для студентів, які володіють знаннями на рівні В2, Upper Intermediate, який передбачає такі навички та вміння, як:

  • Здатність практично без підготовки обговорити з опонентом будь-яку тему, не створюючи при цьому незручностей і довгих пауз.
  • Уміння скласти текст, на тему, яка незнайома, використовуючи виключно власний словниковий запас і знання по частині правильної конструкції тексту.
  • Здатність описати власні мрії, переживання, прагнення і надії
  • Здатність обґрунтувати, аргументувати свою точку зору.
 

По закінченню навчання, студент повністю готовий здавати FCE, іспит, який є третім в списку перевірки знань в Кембриджському університеті. Цей іспит вважається найоптимальнішим для тих, хто вважає, що англійська мова необхідна для успішного здійснення професійних цілей або завершення навчання.

Підручник, який повністю уособлює структуру, і вимоги міжнародного іспиту дозволить підготуватися до його здачі, оволодіти необхідними навичками письма й мови, отримати практичну базу. Заняття систематизовані таким чином, щоб учень міг отримувати знання поступово, охоплюючи весь обсяг, без пропусків і прогалин.

Gold First New Edition