Grammar Express British English Edition

Grammar Express British English Edition

Є 1товар.

Показано 1 - 1

111

111

Ціна на підручники і книги Express British English Edition купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Grammar Express British English Edition вважається одним з найефективніших джерел, що дозволяють відпрацювати, вивчити, зрозуміти основні правила, конструкції граматики в англійській мові. Працювати з підручником можна як в групах, так і при самостійному вивченні.

Як викладено матеріал в книзі:

  • Навчальні матеріали розроблені спеціально для учнів, знання яких досягли рівня В1, Intermediate - середній рівень володіння англійською мовою, який дозволяє досить вільно говорити, обговорювати, вступати в дискусії і суперечки на різні теми, незалежно від того, побутові вони або професійні; користувач вільно сприймає на слух практично всі, що почуте англійською в звичному темпі.
  • У підручнику передбачені таблиці і приклади, які чітко пояснюють учневі все граматичні правила, систематизують їх.
  • Кожна нова граматична тема супроводжується відповідними зображеннями, що допомагає краще сприймати інформацію, сприяє її запам'ятовуванню, розуміння.
  • У підручнику багато практичних завдань, що дозволяє відпрацювати тільки що вивчені нові конструкції, виробляє впевненість володіння структурами побудови мови як в письмовому, так і в усному варіанті.
  • Вправи для самоконтролю розбиті на розділи для того, щоб учень мав можливість самостійно визначити слабкі місця, критично оцінити свої реальні знання, доопрацювати матеріал, який недостатньо добре засвоївся.
  • Спеціальна секція Be Careful попереджає учнів про типові помилки, які зібрані протягом багатьох років навчання англійській мові. Багато студентів, не дивлячись на рівень і ступінь підготовки, роблять одні й ті ж помилки, про що і розповідає посібник Grammar Express British English Edition.
  • Додатково, підручник містить всі відповіді на практичні заняття, що полегшує процес самонавчання, дозволяє провести аналіз і роботу над помилками.
 

Підручник розбитий на уроки по чотири сторінки кожен. Книга вважається зручним і практичним інструментом, що дозволяє вивчити, проаналізувати, повторити граматику англійської мови. Ідеальне поєднання практичних і теоретичних занять, різні діаграми, таблиці, пояснення, а також, наведені реальні ситуації допомагають освоїти складні конструкції і з успіхом застосовувати на практиці отримані знання.

Grammar Express British English Edition

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні