Grammar Practice for

Grammar Practice for

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги Grammar Practice for купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Grammar Practice for - третє видання англійської граматики від популярного видавництва Pearson. Книги розраховані на дорослу аудиторію, але навчання можуть проходити і учні середніх і старших класів. Підручники допомагають освоїти різні граматичні конструкції і з успіхом застосовувати їх в різних ситуаціях при спілкуванні англійською мовою. Книги рекомендовані доя використання в групах, можливо і самостійне вивчення.

Система навчання передбачає наявність глав, які відображають основні теми, глави, в свою чергу, згруповані в секції. Кожна з них починається з пояснення граматичного явища, після чого слід практичне завдання, яке дозволяє застосувати щойно отриманий матеріал, проаналізувати його роботу в реальному житті.

В кінці секції, запропоновані спеціальні тестові завдання, які допомагають визначити залишкові знання, за підсумком вивчення кількох правил. У книгах передбачені відповіді, що дозволяє здійснювати самоконтроль, проводити роботу над помилками. Також, комплектація книг передбачає наявність аудіо дисків, на які записані додаткові вправи для практики і закріплення пройденого матеріалу.

У серії книг представлені наступні підручники:

  • Grammar Practice (Third Edition) Elementary + CD-ROM + key - перша сходинка, що відповідає рівню А2, Elementary. Спрямований на вивчення бази граматики англійської мови, а саме, артиклів, множини, що обчислюються і неісчісляемих іменників, модальних дієслів, вищого та найвищого ступеня прикметників. В кінці підручника розташовується матеріал про правильну побудову пропозиції, правилах пунктуації, а також правила використання непрямої мови, прийменників, фразових дієслів.
  • Grammar Practice (Third Edition) Intermediate + CD-ROM + key - відповідає В1, Intermediate. Навчальний матеріал включає правила вживання і утворення множини, артиклів, вищого та найвищого мови. Переходячи на новий рівень, автори подбали не тільки про повторення і відпрацювання вже пройденого матеріалу, а й пропонують учням нові конструкції -складні, комбіновані пропозиції, а також вивчення форм майбутнього часу.
  • Grammar Practice (Third Edition) Pre-Intermediate + CD-ROM + key - сходинка номер два, В1, Pre-Intermediate. У цьому посібнику пропонується повторення всього пройденого в короткому викладі, а також вивчення модальних дієслів, інфінітива, пасивного застави. Для удосконалення здатності ясно висловлювати свої думки, вводяться нові форми словотворів, часів.
  • Grammar Practice (Third Edition) Upper-Intermediate + CD-ROM + key - заключна сходинка, що відповідає рівню підготовки В2, Upper-Intermediate. Посібник призначений для вивчення і повторення всього матеріалу з попередніх підручників, перевірки залишкових знань, навичок, набутих умінь грамотно і правильно складати речення із застосуванням різних словоформ. Автори пропонують познайомитися з тимчасовими формами, які використовуються в процесі побудови складних речень і мовних зворотів, а також закріпити матеріал по пасивному заставі, інфінітива, непрямої мови.

avtweb