Grammar Time

Grammar Time

Товарів у наявності: 10

Показано 1 - 10 з 10

Фільтрувати за:

Виробник
Мова видання
Назва курсу
Рівень курсу

Ціна на підручники і книги Grammar Time купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Grammar Time - один з найпопулярніших курсів, для вивчення англійської граматики, призначений для дітей. Підручники оформлені яскравими, барвистими картинками, інсценівками, тематичними зображеннями, головні ролі в яких грають цікаві персонажі. Такий підхід дозволяє легко і доступно підносити навчальний матеріал дітям, а учням в свою чергу швидко справлятися з засвоєнням отриманої інформації.

Серія розбита на книги за рівнями підготовки, кожен з яких включає підручники:

Для учня - навчальні посібники, з гумористичними картинками, що включають рольові ігри, що значно прискорює процес навчання і застосування на практиці отриманих знань.
Для вчителя - крім підручника, комплектація передбачає наявність CD-ROM, завдання на якому не дублюються з основним посібником. Додаткова інформація на дисках дозволяє вчителю повністю розкрити тему правил граматики.

Залежно від рівня підготовки, курс книг ділиться на:

  • New Grammar Time 1 - рівень підготовки А1, Beginner. Початок, знайомство з англійською мовою. На цій сходинці діти вчать алфавіт, артиклі, займенники, прийменники часу, питальні пропозиції, множина іменників і найпростіші конструкції, типу There is / There are.
  • New Grammar Time 2 - продовження підготовки до рівня А1, Beginner. На цьому етапі учні розглядають імператив, єдине і множина іменників, присвійні прикметники, прийменники місця, прислівники частоти, переходять до вивчення часів.
  • New Grammar Time 3 - третя сходинка, яка поступово починає готувати до рівня A2, Elementary. Цей підручник значно розширює знання, пропонуючи такі теми для вивчення, як правильні і неправильні дієслова, невизначені артиклі, побудова питальних і негативних пропозицій, порівняння часів, знайомство з модальними дієсловами.
  • New Grammar Time 4 - четверта сходинка, призначена для вивчення підлітками в середній школі, яка готує до володіння англійською на рівні B1, Pre-Intermediate. У цьому підручнику розміщені матеріали, які дозволяють будувати прості і складнопідрядні пропозиції з використанням різних модальних дієслів, непрямої мови, пропозиції, які виражають обов'язок, дозвіл, необхідність, умовний спосіб.
  • New Grammar Time 5 - заключна щабель, яка готує учнів середньої школи до володіння мовою на рівні B1 +, Intermediate. Книга знайомить з такими розділами граматики, як часи від минулого до майбутнього, певні артиклі, побудова причинно-наслідкового зв'язку в реченні; переходить до вивчення порівняльних конструкцій, а також напрацьовує навички та вміння в постановці питальних пропозицій.
 

Курс містить велику кількість різних цікавих ігор і письмових вправ, які дозволять учням швидко засвоїти складні граматичні правила, застосовуючи їх на практиці в легкій, ігровій формі.

Grammar Time