How to Teach

How to Teach

Товарів у наявності: 10

Показано 1 - 10 з 10

Фільтрувати за:

Виробник
Тип товару
Мова видання
Назва курсу

Ціна на підручники і книги How to Teach купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Серія посібників для викладачів How to Teach від знаменитого видавництва Pearson, містить кілька підручників, в яких детально описані методики, надані рекомендації, наведені приклади вправ і планів занять для вчителів, які викладають англійську мову.

У серії представлені книги:

  • How to Teach Business English New - для вчителів, які хочуть донести матеріал по вивченню ділової англійської мови, допомагає зрозуміти, як вести процес навчання, розібратися в особливостях впровадження практики в теорію, скласти систему подачі матеріалу.
  • How to Teach English Book with DVD New - посібник для викладачів, які хочуть поліпшити свої навички викладання, навчиться грамотно складати плани уроків, орієнтуватися в темах, об'єктивно оцінювати знання учнів, а головне - надихати і мотивувати на вивчення іноземної мови.
  • How to Teach English with Technology Book with CD New - керівництво для тих, хто бажає вести процес навчання із застосуванням технологій. Викладач зможе розібратися, як включити в навчальний використання інтернету, інтерактивної дошки, подкастів і електронну пошту.
  • How to Teach for Exams New - підручник для викладачів, який показує, як правильно проводити аналіз знань учнів, розповідає стратегії тестування, приклади можливих тестових завдань, з урахуванням специфіки навчання. Також, в книзі надано керівництво по основним міжнародних іспитів.
  • How to Teach Grammar New - розвиток, вдосконалення викладання граматики англійської мови. Методи відпрацювання тем, робота над помилками, способи інтеграції різних граматичних конструкцій в загальну методологію.
  • How to Teach Listening Book with CD - практичне керівництво, яке підказує викладачам алгоритм побудови процесу навчання сприйняття англійської мови на слух. Посібник містить ключові теми, такі як застосування сучасних технологій, в процесі навчання, а також пропонує практичні ідеї щодо проведення уроків. У комплекті з книгою надається аудіо диск, на якому записані різні ідеї уроків і методики розвитку здатності слухати і сприймати мову.
  • How to Teach Pronunciation Book with CD New - підручник, який надає теорію навчання правильній вимові англійських слів. У посібнику розроблені різні методики навчання вимови голосних, приголосних букв, правильній розстановці наголосів, інтонацій і акцентів в словах і пропозиціях. Комплектація передбачає наявність аудіо диска, який містить приклади матеріалу для подачі навчальної аудиторії.
  • How to Teach Speaking New - посібник дозволить розібратися, як правильно донести до учнів, що правильно говорити, грамотно парирувати на повідомлення опонента в розмові, вибудовувати власні думки - це основа і показник вільного володіння мовою. Підручник надає структуровані завдання, а також різні приклади того, що можна приготувати для уроку, щоб систематично розвивати артикуляцію, швидкість, здатність вести діалог, бесіду на будь-яку тему.
  • How to Teach Vocabulary New - інструкція за словами, яка включає їх характеристики, а також підказує як швидко вивчити, запам'ятати нові слова.
  • How to Teach Writing New - теорія письмової англійської, яка викладена в посібнику, підкаже, як правильно і легко вибудувати процес навчання. Також, книга вкаже вчителям на основні аспекти навчання, які варті уваги, надасть цілий блок вправ для прикладу і допомоги в побудові заняття.

How to Teach