Language Leader 2nd Edition

Language Leader 2nd Edition

Товарів у наявності: 59

Показано 1 - 48 з 59

Ціна на підручники і книги Language Leader купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Language Leader 2nd Edition вважається одним з найефективніших курсів для студентів, які поглиблено вивчають англійську мову. Теми, порушені в кожному з підручників, сприяють розвитку навичок ведення переговорів, обговорень, дебатів. Усередині книг знаходяться ретельно розроблені навчальні плани, які спрямовані на розвиток не тільки усного мовлення, а й грамотного письма. Сценарій кожного уроку дозволяє студентам вивчити тему, і відразу ж знайти їй застосування на практиці, готуючи кожного з них до живого спілкування в реальному світі.

Курс Language Leader 2nd Edition ідеально підходить для тих, хто бажає стати повністю готовим до навчання в університеті міжнародного рівня, і при цьому відчувати себе впевнено в суспільстві носіїв мови. Курс акцентує увагу не тільки на вузькому вивченні конструкцій, правил, вимог англійської мови, а й розвиває критичне мислення, здатність грамотно вести переговори, аргументувати і доводити власну думку, розвиває аналітичні навички та комунікативну компетенцію.

Підручники розбиті на рівні, і в залежності від рівня володіння мовою, кожен зможе підібрати собі відповідну щабель. Комплектація передбачає наявність:

  • Підручника Language Leader 2nd Edition Coursebook з кодом для реєстрації в онлайн майданчику MyLanguageLeaderLab.
  • Робочого зошита Language Leader 2nd Edition Students book.
 

За рівнями підготовки придбати можна:

  • Підручник і зошит рівня LEMENTARY - вивчення азів мови, навчання говорити про себе і сім'ї, вивчення граматичних основ, модальні дієслова, прикметники і ступеня порівняння, правильної постановки питань.
  • Навчальний матеріал PRE-INTERMEDIATE - після закінчення курсу на цьому рівні, студент може вже відвідувати англомовні знання і застосовувати свої навички.
  • Книги INTERMEDIATE - повноцінне закріплення знань, отриманих на попередніх двох сходинках, а також вивчення нових лексичних та граматичних конструкцій, які відрізняються більш складним характером.
  • Підручники UPPER-INTERMEDIATE - вільне спілкування і повне розуміння англійської мови опонента, велика частина занять - це практика, теорія відсувається на другий план, рівень, який вважається самим затребуваним в освітній та діловій сфері.
  • Language Leader 2nd Edition рівня ADVANCED - студенти, які вивчають мову на цьому рівні здатні швидко говорити, відмінно орієнтуються в таких темах як література, юриспруденція, природа, архітектура.
 

Курс розрахований не тільки на вивчення мови з підручника і виконання вправ в зошиті. За допомогою спеціально розробленої, унікальною віртуальної площадки MyLanguageLeaderLab, студенти та вчителі можуть значно поліпшити якість навчання, спростити систему контролю, скоротити часові витрати на перевірки виконаних завдань.

 

Кожен учень здатний самостійно оцінити ефективність навчання і реальний обсяг засвоєного матеріалу, повісті роботу над помилками, усунути прогалини в знаннях.

Language Leader 2nd Edition