Lifestyle

Lifestyle

Товарів у наявності: 15

Показано 1 - 15 з 15

Фільтрувати за:

Ціна на підручники і книги Lifestyle купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Lifestyle - серія підручників з ділової англійської мови, яка розрахована на навчальну аудиторію, яка бажає поліпшити свої знання для успішної професійної діяльності, і для більш широкої іншомовної комунікації. Підручники орієнтовані на розвиток навичок, які допоможуть взаємодіяти з партнерами в реальному світі, встановлювати міжособистісні відносини, а не просто переходити від теорії до практики, яка не має ніякого реального ґрунту.

Головна характеристика підручників - ідеально продумана лексическо-граматична система подачі матеріалу, розробленого на основі реальних ситуацій, а також виконання вправ, які розвивають усне мовлення і сприйняття мови на слух.

Вся серія ділиться на рівні, в залежності від підготовки студентів:

  • Lifestyle Elementary - відповідає рівню A1, Beginner - A2, Elementary. На цій сходинці студенти тренуються вести діалоги, говорити про себе, свою роботу, вести осмислений розмову в громадському місці.
  • Lifestyle Intermediate - В1 +, Intermediate. Сходинка, яка навчає ведення ділової переписки, телефонних розмов, написання статей і звітів на різні теми, ведення діалогу з вільному обговоренні особистому або професійному сторін життя.
  • Lifestyle Pre-Intermediate - A2, Elementary - В1, Pre-Intermediate. Навчання підготовки презентацій, аналізу інформації, ведення діалогів на задану тему, навчання ділового етикету.
  • Lifestyle Upper-Intermediate - В2, Upper-Intermediate і приступає до вивчення C1, Advanced. Сходинка, на якій відбувається відпрацювання, відточування раннє набутих знань усного та письмового спілкування. На цьому етапі, кожен студент вже може вільно говорити англійською мовою, впевнено почуваючись в будь-якій життєвій ситуації.
 

Комплектація книг передбачає наявність:

  • Комплекту аудіодисків, які надають можливість прослухати усні вправи з підручника, розвиваючи здатність сприймати інформацію на слух, і правильно виконувати всі почуті доручення.
  • Підручників ( Students book ) і CD-ROM, на якому містяться інтерактивні завдання
  • Книги для вчителя ( Teachers book ), яка включає також і Test Multi-ROM, диск, який надає можливість викладачеві створити тести без повторень. Також, книги для вчителів містять в собі методику викладання, плани ведення навчальних занять, відповіді до вправ і фотокопіруемие матеріали.
  • Робочого зошита студента ( Workbook ), де надані спеціально розроблені письмові вправи, що дозволяють закріпити пройдений матеріал і диск на аудіювання.


При розробці курсу Lifestyle враховувалися всі останні дослідження і розробки в області міжкультурних комунікацій, що дозволяє викладачам навчати своїх студентів не сухий теорії англійської мови, але ще переходити до розвитку навичок ефективного спілкування. По закінченню чотириступінчастого курсу, кожен зможе вільно застосовувати свої знання, як на професійному рівні, так і в повсякденному спілкуванні.

Lifestyle