My Little Island

My Little Island

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги My Little Island купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

My Little Island - ще одна серія підручників від видавництва Pearson, яка допоможе маленьким учням познайомиться з англійською мовою. Підходить для дітей, які вже почали занурення в світ знань, і для тих, хто тільки ступає на стежку вивчення іноземної мови.

Основною характеристикою курсу є його насиченість лексичним матеріалом, який відпрацьовується багаторазовим повторенням слів в різній формі - пісні, гри, історії, фанти. Початок спілкування англійською відбувається вже на перших заняттях, оскільки вчитель, використовуючи базові граматичні структури, починає живе спілкування з класом. На кожному уроці відбувається закріплення вже пройденого матеріалу і знайомство з новими лексичними темами.

У вивченні мови головне сувора послідовність, системність і логіка. Підручники My Little Island розроблені таким чином, щоб на кожному занятті ці закони були чітко дотримані. Величезне значення і особливий акцент зроблений на постановці правильно вимови. Для цього розроблений аудіо курс і фонетичні заняття, які доступно пояснюють побудову звуко-буквених зв'язків. Такий підхід сприяє подальшому вивченню алфавіту.

Лінійка передбачає наступну структуру сходами:

  • My Little Island 1 - початок навчального процесу, програма розрахована на дітей від чотирьох років, які не маю базових знань. Рівень - Beginner A1. У граматичний розділ включено вивчення артиклів, прислівників, питальних і негативних пропозицій, єдине, множинне число. Теми, з якими знайомлять підручники: привітальні і прощальні конструкції, подяку, іграшки, тварини, а також числівники до 5, їжа, напої, пори року.
  • My Little Island 2 - підручники для дошкільнят, продовження рівня Beginner A1. Тут увага приділяється модальним дієсловам, займенників, прийменників, починається знайомство з найпростішим часом. Крім повторення попередніх тим, діти починають вивчати родинні цінності, розширюють рахунок до 10, вивчають фрукти і тварин на фермі.
  • My Little Island 3 - завершальна частина, за підсумком якої учень відповідає рівню Beginner A1. На фінішній прямій граматичний розділ включає вивчення дефісів, множини іменників, а також повторює пройдений матеріал. Лексичні вправи розширені до почуттів і емоцій, овочів, дозвілля, захоплень, хобі та диких тварин.
 

Кожна ступінь передбачає наступну комплектацію:

  • робочий зошит;
  • зошит учителя;
  • аудіо диски з пісеньками, лічилки;
  • флеш карти
  • підручник.
 

Навчальний матеріал, який викладено в книзі для вчителя, супроводжується коментарями та поясненнями від розробників, що значно спрощує процес проведення навчання. Також, в зошиті містяться підказки, як і коли можна використовувати флешкарти.

Учитель за допомогою такого різноманітного банк-ресурсу може кожен раз генерувати нові ідеї для проведення уроку, перетворюючи заняття в захоплюючу гру, підсумком якої стане міцне закріплення знань, розширення словникового запасу, формування правильної вимови.

avtweb