My Grammar Lab Київ

My Grammar Lab Київ

Товарів у наявності: 15

Показано 1 - 15 з 15

111

111

My Grammar Lab підручники в Україні Київ

MyGrammarLab - курс граматики англійської мови, який зламав стереотип про те, що всі підручники однаково нудні і одноманітні. Цей курс призначений для вивчення і практики граматики за допомогою унікального поєднання книг, онлайн ресурсу і мобільного застосування. Завдяки такій різноманітності матеріалу в різній формі, кожен вивчає англійську мову може вдосконалити свої знання з граматики, роблячи акценти на місцях, які вважає недопрацьованими.

Курс складається з трьох ступенів, які охоплюють рівні від Beginner A1 до Advanced C1. Підходить як для самостійного навчання, так і для занять в класі. У навчальних матеріалах особлива увага приділяється розвитку формального і неформального письмового мови, навичок розмовної мови. Завдяки такому акценту, учні можуть вільно говорити з носіями мови, відчуваючи себе впевнено і невимушено, а також працювати з автентичною літературою.

Три ступені курсу MyGrammarLab:

  • Elementary - відповідає рівню A1 Beginner- A2 Elementary. Початкова сходинка, завдання якої познайомити учня з основними поняттями і граматичними правилами в англійській мові. Прості лексичні теми, від свят до сучасних технологій і медицини, а онлайн ресурс пропонує розглянути фразові дієслова, мовні звороти, показує нюанси сучасної розмовної мови і письмовій неформальною.
  • Intermediate - B1, Pre-Intermediate - B2, Upper-Intermediate. Сходинка номер два, яка закріплює пройдений матеріал і додає теми для вивчення, такі як нові часи дієслів, а також розширює лексичні теми до вивчення книг і літературних творів, засобів масової інформації, знайомство з міським життям. Мобільний додаток і онлайн платформа пропонує вивчити нові фразові дієслова, радить і пропонує практичні вправи для тренування формального і неформального англійської мови, як в листі, так і в усному варіанті.
  • Advanced - відповідає рівням C1, Advanced - C2, Expert. Третій ступінь, яка завершує курс, після чого, учні стають практично вільними власниками англійської мови. На цьому етапі відбувається закріплення всіх раннє отриманих знань, а також розширення практичних навичок. Студенти вчаться складати складні комбіновані пропозиції, з одночасним вживанням дієслів у кількох епохах, а також закріплюють умовні структури, вивчають нові лексичні теми, такі як міжнародні відносини і організації, відомі історичні особистості, політика, економіка, кінематограф. Головний упор в мобільній версії зроблений на відточування навичок і умінь в формальному і неформальному листі висловлювати свої думки.


Кожна ступінь включає в себе:

  • Підручник.
  • Підручник з відповідями, в якому міститься ключ для реєстрації в онлайн майданчику MyGrammarLab.
 

Мобільний додаток дозволяє практикувати і вчити нові теми, повторювати вже пройдений матеріал, виконувати вправи в будь-якому зручному місці. Така можливість прекрасний шанс продовжувати вивчення англійської мови, незалежно від відвідувань класних занять.

My Grammar Lab Київ