New English Adventure

New English Adventure

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги New English Adventure купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

New English Adventure - оновлена версія знаменитого курсу для вивчення англійської мови для дошкільнят та дітей з 6 років. Серед основних переваг даної серії підручників можна назвати:

Барвисті, захопливі сторінки з головними героями мультфільмів Дісней і Піксар мотивують маленьких учнів і підтримують інтерес до навчання.
Грамотно побудований навчальний процес сприяє отриманню відмінного результату.
Для створення цікавих, різноманітних уроків, розробники пропонують величезну кількість різноманітного матеріалу, який включає пісеньки, лічилки, фанти.
 

Курс складається з підручників за рівнями:

 • Starter A - початкова сходинка, що відповідає рівню Starter A1. Сама початкова сходинка вивчення, яка тільки знайомить маленьких учнів з англійською мовою. Ігрова форма ненав'язливо, цікаво, захоплююче дозволить розкрити лексичні теми, такі як: тварини, іграшки, море, свята. У складі цього рівня багато ігрових вправ з ребусами, розмальовками, іграми, піснями, загадками.
 • Stater B - сходинка номер два, продовження до підготовки Starter A1. Відпрацювання основних навичок розмовної мови, через ігри, пісеньки, віршики, а також побудова простих речень. На цьому рівні водяться елементи письма і читання.
 • Підручники рівня 1 - відповідність Beginner A1. Основний акцент зроблений на вивчення мови за допомогою виконання творчих завдань, розучування пісеньок, віршиків. Активно відпрацьовується навик читання і письма.
 • Підручники рівня 2 - четверта сходинка, яка призначена для учнів початкової школи, Elementary A2. Розширюються лексичні теми, учні розповідають про себе, свої захоплення, навколишній світ. На цьому етапі також присутні захоплюючі творчі вправи, заняття включають розучування пісень, лічилок.
 • Підручники рівня 3 - продовження до підготовки Elementary A2. Цікаві лексичні теми включені в навчальні матеріали. Маленькі учні познайомляться з магією, міфічними істотами, монстрами, дізнаються дивовижні історії з цими головними героями. На цьому етапі вже можна починати тренуватися складати невеликі розповіді про себе і навколишній світ, вести елементарні діалоги, писати твори.
 • Підручники рівня 4 - завершення навчання і досягнення рівня Elementary A2. На цьому етапі, увага приділяється закріпленню пройденого матеріалу, активно відпрацьовуються діалоги. Учні пишуть невеликі оповідання, розвивають усне мовлення.
 

Комплектація навчальних матеріалів на кожному рівні передбачає наявність:

 • Підручника.
 • Робочого зошита.
 • Книги для вчителя.
 • Флешкарточек.
 • Постерів.
 • Аудіо дисків.
 

Завдяки наявності такого багатого навчального матеріалу, вчитель може створювати унікальні сценарію проведення класних занять, кожен раз застосовуючи різні техніки викладу матеріалу. Касочние ілюстрації і знайомі головні герої не дозволяти занудьгувати, а творчі завдання, можливість не тільки вчити, а й одночасно малювати, співати, розфарбовувати, сприяють кращому засвоєнню матеріалу.

avtweb