Express Publishing видавництво

Express Publishing видавництво

Товарів у наявності: 268

Показано 1 - 48 з 268

111

111

Видавництво Express Publishing Київ Україна: купити книжки або підручники онлайн Київ, Харків, Одеса, Львів

Експрес-паблішинг - це видавництво на території Великобританії, основний напрямок якого направлено на випуск літератури для навчання англійської мови. Важлива особливість полягає в тому, що офіційний сайт і представництва компанії пропонують літературу абсолютно на різні вікові категорії та рівень підготовки. Засноване видавництво було в 1988 році. Незважаючи на настільки молодий вік, компанія активно розвивається і вже сьогодні входить в список найбільш відомих видавництв у всьому світі з більш як 2 000 найменувань і обсягом продажів понад 10 000 000 примірників на рік.

Яку друковану продукцію пропонує Express Publishing в Україні?

Навчальні матеріали, які пропонує інтернет-магазин видавництва і наш інтернет-магазин, розроблені з урахуванням системи Спільної європейської компетенції володіння іноземними мовами. Серед продукції видавництва ви завжди зможете знайти авторитетні підручники, які призначені для вдосконалення мови, різні курси, присвячені розвитку лексичних та граматичних навичок, збірники для сертифікаційних іспитів, а також книги, призначені для читання різних жанрів і стилів. Продукція, що випускається відрізняється цікавими ілюстраціями, відео, аудіо та мультимедійним супроводом, що гарантовано підвищить ефективність навчання.

Працює спільно з видавництвом «Просвещение», з яким розробило серію навчальних посібників ESP Career Paths. Це курс англійської мови, який призначений для професійних цілей. Навчальні посібники даної збірки є запорукою успішної кар'єри абсолютно в будь-якій області діяльності. Є відомі в усьому світі книги для читання, які отримали свою популярність за рахунок високої якості і великої різноманітності стилів і жанрів, тому кожен може підібрати для себе оптимальне рішення.

Номінації видавництва Express Publishing

Щоб багато не говорити про переваги молодого видавництва, варто лише поглянути, скільки нагород вийшло видавництво, незважаючи на свій молодий вік:

• серія Blockbuster (2007) - номінація на інновації в області продуктів і ефективне цифрове навчання;

• серія Fairyland (2008) - номінація на інновації в області продуктів і ефективне цифрове навчання;

• серія Spark (2011) - номінація на інновації в області продуктів і ефективне цифрове навчання

• career Paths Beauty Salon (2012) - англійських для конкретних цілей, який номінований на премію в області інновацій;

• Happy Rhymes (2013) - номінація на Digital Innovation;

• відкрийте для себе наш дивовижний світ - читачі CLIL (2014 року) - чергова номінація на інновації в ресурсах для учнів;

• «Шляхи до літератури» (2015) - номінація на «Перевага в інноваційних курсах».

Купити книжки і підручники видавництва Express Publishing в Україні

Якщо ви хочете максимально швидко і ефективно вивчити англійську мову, тоді підручники Express Publishing - це саме те, що вам потрібно. Наш інтернет-магазин подбав про те, щоб ви змогли купити виключно сертифіковану друковану продукцію на вигідних умовах, досить підібрати відповідний курс і оформити покупку. Якщо будуть труднощі при виборі оптимальної літератури, на допомогу готовий прийти наш менеджер-консультант, який підбере оптимальне рішення, відштовхуючись від ваших особистих цілей і переваг. Для постійних клієнтів та оптових покупців передбачена гнучка система знижок. Доставка здійснюється в будь-яку точку України.

Express Publishing видавництво