Next move 1-2-3-4 Pearson

Next move 1-2-3-4 Pearson

Товарів у наявності: 35

Показано 1 - 35 з 35

111

111

Книжки next move 1-2-3-4 в Києві Україна: Оптова ціна на підручники, де купити і як замовити онлайн

Підручники серії next move представляють чотирьохрівневий курс вивчення англійської мови, який розроблений спеціально для підлітків і дорослих. Вивчення починається з рівня Beginner A1 і закінчується Pre-Intermediate В1.

Серія розроблена з урахуванням усіх сучасних вимог, і включає не тільки книги і робочі зошити, а й онлайн компоненти, які дозволяють навчатися, виконувати вправи і здійснювати контроль процесу, в цікавій формі, на домашньому комп'ютері. Такий підхід значно скорочує тимчасові витрати викладача на перевірку домашнього завдання, оскільки через площадку можна зразу відстежити успішність роботи, переглянути бали, побачити помилки і визначити роботу над ними.

Навчально-методичний комплект курсу збудований грамотно, з урахуванням всіх нюансів і особливостей навчання англійської мови. Присутній система мотивації. За рахунок такого симбіозу, студенти швидко прогресують в своїх знаннях, показуючи відмінні результати в процесі навчання і по його закінченню.

 

Чотири рівня підручників з англійської мови next move від pearson longman:

  • Перший next move 1 - відповідає Beginner A1. На цьому рівні, учні вже пишуть диктанти, твори, складають неформальні листи. Відпрацьовують усне мовлення, складаючи діалоги з привітаннями, розповідями про себе, свою родину, розігрують телефонні розмови.
  • Другий next move 2 - перехід до рівня знань Elementary A2. Етап вивчення, на якому учні починають розробляти проектні роботи, вчаться складати тематичні інтерв'ю, писати свою біографію, розповідати чужу. Проходить закріплення раннє придбаних навичок і навчання новим з паралельним поповненням словникового запасу, за допомогою вивчення цікавих лексичних тем.
  • Третій next move 3 - завершення підготовки і повноцінний перехід до Elementary A2. Відпрацювання граматичних конструкцій, а також навчання усного мовлення за допомогою закріплення словотвору. Учні починають не тільки розповідати про події, а й висловлювати свою думку, підкріплюючи необхідними аргументами, пишуть есе в офіційному форматі.
  • Четвертий next move 4 - заключний етап курсу, який відповідає рівню знань Pre-Intermediate B1. На цьому етапі відбувається закріплення пройденого матеріалу і розширення вправ на написання тематичних творів. Студенти працюють з великою кількістю текстів, з подальшим аналізом прочитаного матеріалу, виконують вправу на аудіювання.
 

 


Комплектація курсу Некст Мув передбачає наявність таких компонентів на кожному з етапів навчання. Комплект книг next move:

  • next move cd - аудіодиски;
  • підручник; next move students book
  • підручник з кодом доступу в онлайн платформу;
  • книга для вчителя; next move teachers book
  • робочий зошит студента.next move workbook


 
Унікальний, сучасний курс Next Move, завдяки логічно і грамотно складеного навчального матеріалу, дозволяє швидко досягти відмінного результату, поповнити свої знання, збільшити словниковий запас, отримати всі необхідні навички в розмовній англійській і підтягнути граматику. Наявність онлайн ресурсу, а також великого обсягу навчального матеріалу в підручниках, дозволяє систематично відпрацьовувати пройдений матеріал і дізнаватися нові конструкції, як в класі, так і в домашніх умовах.

Next move 1-2-3-4 Pearson