Project Success

Project Success

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги Project Success купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Курс Project Success - п'ятирівневий курс англійської мови, призначений для студентів і дорослих учнів. Підручники серії Project Success добре підходять для вищих навчальних закладів та курсів іноземної мови. Курс зорієнтований на практику мови в контексті реальних життєвих і робочих ситуацій на основі автентичних аудіо- та відео матеріалів. Він вчить бути впевненим у своїх знаннях і активно використовувати англійську в повсякденному житті, на роботі, на міжнародних конференціях, в спілкуванні з іноземними партнерами.

Курс Project Success забезпечує комплексне систематичне і глибоке вивчення англійської мови. Він сфокусований на інтегрованому розвитку чотирьох основних видів мовленнєвої діяльності - письмової та усної мови, читанні, сприйнятті мови на слух. На кожному рівні учень освоює новий лексико-граматичний матеріал, а також його функціональний аспект. Велика увага в курсі Project Success приділено розвитку усного мовлення, як в комплексі, так і окремо.

Програма Project Success носить багаторівневий і комплексний характер. Курс включає стандартний компонент - підручник з посиленою професійної та комунікативної спрямованістю. У ньому представлені автентичні тексти для ознайомлення і активізації громадської лексики, а також інтерактивні завдання для закріплення лексичного, граматичного матеріалу і розвитку навичок професійного спілкування англійською мовою.

До підручника додаються також додаткові цифрові і онлайн ресурси, включаючи:

  • Active Teach - багатофункціональний, універсальний компонент Project Success, призначений для викладача англійської мови. Диск містить допоміжні матеріали, які можуть бути корисними при підготовці до заняття, інструменти для створення плану уроку, ключі до тестових завдань. Використовувані файли з диска відтворюються на інтерактивній дошці. Active Teach є невичерпним джерелом вправ для розвитку і закріплення граматичних і лексичних навичок. Презентація цікавого і грамотно продуманого навчального матеріалу на інтерактивній дошці визнана ефективним інструментом мотивації учнів.
  • MyEnglishLab - сучасний навчальний компонент, що поєднує заняття з викладачем і навчання в режимі онлайн. У віртуальній лабораторії представлені додаткові матеріали, тести. Тут також можна відстежити результати тестових завдань для подальшого самоаналізу. Викладач, в свою чергу, отримує онлайн доступ до виконаним студентом завдань.
 

По завершенні навчання за підручником Project Success учень має розширену розмовну практику, вміє ефективно виражатися і взаємодіяти з представниками різних верств суспільства. Таким чином, навчання в рамках курсу сприяє формуванню міжкультурної, комунікативної і професійно-орієнтованої компетенції.

avtweb