Summit 2nd Edition

Summit 2nd Edition

Товарів у наявності: 18

Показано 1 - 18 з 18

Фільтрувати за:

Ціна на підручники і книги Summit 2nd Edition купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Summit 2nd Edition - дворівневий курс англійської мови, призначений для молодої і дорослої аудиторії, яка бажає досягти двох найвищих рівнів володіння англійською мовою - upper-intermediate / advanced. По завершенню курсу учень може вільно читати книги в оригіналі, подорожувати без гіда, використовувати іноземну мову в роботі, брати участь в міжнародних конференціях.

Підручники серії Summit 2nd Edition спрямовані на поетапну відпрацювання лексичних та граматичних тем, відповідних загальноєвропейського рівня С1. Для закріплення матеріалу студенту пропонуються вправи, що моделюють життєві ситуації, для того, щоб учень міг на практиці використовувати вивчені лексичні одиниці, мовні кліше і граматичні форми / категорії. Summit 2nd Edition також розвиває впевненість у чотирьох видах мовленнєвої діяльності - говоріння, читання, аудіювання та листі, використовуючи автентичні матеріали видавництва Pearson Longman з мовними кліше носіїв англійської мови.

Курс Summit 2nd Edition включає:

  • Summit 1A / 1B Split 2 Edition. Students Book + ActiveBook + Workbook. Курс, який відповідає рівню upper-intermediate, включає підручник і робочий зошит. Active Book-диск, на якому зберігаються всі аудіоматеріали, записані носіями мови, і інтерактивні завдання, призначені для розвитку лексичних, фонетичних і граматичних навичок, а також навичок аудіювання і говоріння.
  • Summit 2A / 2B Split 2 Edition. Students Book + ActiveBook + Workbook. Серія, призначена для досягнення рівня С1 (advanced). Курс складається з підручника, робочого зошита і диска з аудіоматеріалами.
  • Teacher's Edition with Active Teach. Курс також включає книгу для вчителя, що забезпечує посилену підтримку в підготовці до занять. Додатково до Summit 2nd Edition додається диск Active Teach, на якому зібрані всі необхідні файли - електронна версія Students Book і Workbook, аудіо- та відео-матеріали, розробки з планами уроків, ключі до тестів, а також інструменти для створення тестів. Його можна використовувати в роботі на інтерактивній дошці або відтворювати збережені файли через проектор.
  • My EnglishLab - додатковий навчальний компонент. Ця віртуальна лабораторія розширює можливості навчання англійської мови. My EnglishLab включає численні онлайн-вправи по темам курсу Summit 2nd Edition, додаткові аудіо-, відеоматеріали для самонавчання, тести, а також звіти з готовими результатами для аналізу власних помилок. Ця віртуальна лабораторія об'єднує не тільки студентів, але й також викладачів, які можуть контролювати і відслідковувати процес навчання в онлайн-режимі.


За допомогою підручників цієї серії учням вдається досконало відпрацювати навички володіння англійською мовою, а також урізноманітнити усну і письмову мову, використовуючи автентичні аудіо- та відеоматеріали.

Summit 2nd Edition