Total English New

Total English New

Товарів у наявності: 77

Показано 1 - 48 з 77

Ціна на підручники і книги Total English New купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Total English New - сучасний багаторівневий комунікативний курс, орієнтований на школярів, студентів коледжів, технікумів і вузів, а також дорослих учнів. Серія підручників Total English New дозволяє студенту ефективно опанувати всіма навичками і використовувати їх в усній і письмовій мові. Курс включає автентичні аудіо-, відеоматеріали, які допомагають учневі практикувати мовні кліше, граматичні конструкції в життєвих ситуаціях, долаючи розрив між аудиторією та реальним світом.

Курс Total English New охоплює 6 рівнів:

 • Starter, відповідний загальноєвропейського рівня А1. Програма курсу орієнтована на людину з нульовим словниковим запасом, без навичок читання.
 • Elementary, відповідний рівням А1-А2. Робочі матеріали цього курсу розраховані на учня з базовими, але не систематичними знаннями граматики, і мінімальним словниковим запасом. По закінченню курсу слухач може порозумітися з іноземцем, розповісти про себе, сім'ю і роботу, а також пройти реєстрацію або забронювати квиток.
 • Pre-intermediate, який в загальноєвропейській системі позначений як А2. Серія підручників Total English New Pre-intermediate призначена для студентів, які володіють достатнім запасом слів для спілкування на повсякденні теми, проте не мають можливості їх використовувати на практиці. Після проходження курсу студент стає здатним надавати інформацію особистого і неособистого характеру, вести грамотний телефонна розмова, висловлювати власну думку щодо певної проблеми.
 • Intermediate. Курс Total English New Intermediate, відповідний загальноєвропейського стандарту B1, орієнтований на слухачів з досвідом практики мови в розмовах на професійні та побутові теми.
 • Upper-intermediate, відповідний В2-С1. Збірник підручників призначений для студентів, які можуть вільно спілкуватися з іноземцями і дивитися фільми без субтитрів, розуміючи при цьому більше 90% фраз і конструкцій на іноземній мові.
 • Advanced. Total English New Advanced орієнтований на учнів, здатних використовувати іноземну мову в однаковому обсязі з рідною мовою.
 

Кожен рівень комплектується підручником (Student's Book) і робочим зошитом (Workbook). Додатково до підручників додаються онлайн матеріали і файли в цифровому форматі, включаючи:

 • Writing Bank - для ефективної відпрацювання навичок письма;
 • Pronunciation Bank.- для прослуховування вимови нових лексичних одиниць;
 • New Total English Active Teach - для перегляду і роботи з автентичними відеофайлами с / без субтитрів;
 • MyTotalEnglishLab - допоміжний елемент для навчання в режимі онлайн з можливістю аналізу власних помилок і моніторингу процесу справжнім викладачем;
 • DVD- для зберігання автентичних відеоматеріалів;
 • CD-Rom - для зберігання оригінальних аудіозаписів, записаних носієм мови.
 

На допомогу вчителю пропонується книга Total English New Teacher's Book з розробками уроків, корисними додатковими матеріалами, а також ключами до тестів.

Total English New