Wider World 1-2-3-4 Pearson

Wider World 1-2-3-4 Pearson

Товарів у наявності: 62

Показано 1 - 48 з 62

111

111

Підручник wider world рівнів 1-2-3-4 students workbook від bbc в Україні: Відгуки, ціна, опис, автори і де купити оптом недорого в Києві. Одесі, Харкові

Автори курсу: Carolyn Barraclough (Каролін Берклі), Suzanne Gaynor (Сьюзан Гейнор)

Wider World - чотирьохрівневий курс для учнів середньої та старшої школи, розроблений спільними зусиллями двох медіа-гігантів Pearson і BBC. Підручники цієї серії дозволяють ефективно підготуватися до ЗНО та іспитів, що визначає рівень володіння англійською мовою, починаючи з 5-го класу.

Курс присвячений актуальним повсякденним темах, що дозволяє розвинути навички розмовної англійської мови. Вивчення соціальних, громадських, екологічних тим сприяє розвитку ключових освітніх компетенцій - загальнокультурної, комунікативної, інформаційної.

За допомогою Wider World учні опановують глибокими знаннями англійської, набуваючи міцні лексичні, фонетичні та граматичні навички.

 

Програма книги wider world students workbook охоплює 1-2-3-4 рівня:

  • Beginner, відповідний загальноєвропейського А1. Підручник орієнтований на учнів з мінімальним словниковим запасом. Після закінчення курсу учень вміє розуміти і використовувати повсякденні фрази, задавати елементарні питання, взаємодіяти з співрозмовниками на базовому рівні.
  • Elementary (А2). Програма розрахована на учнів з базовим словниковим запасом (до 500 слів в активному вокабуляром), які володіють елементарними граматичними конструкціями. Після закінчення курсу учень може взаємодіяти зі співрозмовником, обговорюючи побутові теми.
  • Pre-intermediate. Wider World В1 орієнтований на розвиток навичок сприйняття на слух, усного та писемного мовлення, а також поповнення словникового запасу до 1000-1500 лексичних одиниць.
  • Intermediate. Після закінчення програми учень може брати участь в дискусіях на побутові і професійні теми.Кожен рівень курсу wider world включає:

  • Підручник з диском wider world - Student's Book - основний компонент комплекту Wider World з актуальними темами та наповненням;
  • Робочий зошит wider world - Workbook - книга з тренувальними матеріалами для тренування і практики лексичних / граматичних навичок, а також письмової та усної мови;
  • Active Teach - універсальний диск, на якому зібрані інтерактивні завдання, корисні матеріали для розвитку продуктивної мовленнєвої діяльності;
  • MyEnglishLab - онлайн-майданчик для викладачів і учнів, на якій можна проходити тести, виконувати інтерактивні вправи, відслідковувати результати навчання, проводити аналіз помилок;
  • Книга для учителя wider world - Teacher's Book - книга, що включає методичні пояснення, інструменти для створення планів уроків, а також корисні додатки до тем занять.Підручники серії wider world містять унікальні розділи:

Vov Pops - розділ, створений на основі автентичних відеосюжетів виробництва ВВС, які були відзняті на вулицях Лондона. Представлений матеріал використовується на заняттях для активізації мовленнєвої діяльності.
Word Friends - розділ, в якому зібрані фрази і стійкі словосполучення, що використовуються для формування та відпрацювання лексичних навичок.
BBC Culture -розділ країнознавства, який знайомить учня з визначними пам'ятками, історично і культурно важливими подіями досліджуваного регіону або країни.

Wider World 1-2-3-4 Pearson