Menschen Україна

Menschen Україна

Товарів у наявності: 170

Показано 1 - 48 з 170

111

111

Підручники з німецької мови Menschen a1 a2 b1 b2 від видавництва Hueber в Україні Київ

Німецька мова дуже цікавий у вивченні. Але він аж ніяк не є найпростішим. Тому для оволодіння їм необхідні якісні навчальні матеріали. Пропонуємо вам звернути увагу на підручники Menschen від видавництва Hueber. Це інноваційний курс, який розрахований на молодь від 16 років і дорослих. Видання може бути в 6 і 3 томах. Воно присвячене рівням А1-В1.

 

                Особливості концепції книг Menschen

Книги Menschen містять короткі і прості уроки, за рахунок чого можна в комфортному режимі оволодівати знаннями. Структурний підхід і посилений наголос на граматику є важливими перевагами книг. Актуальні тексти, які передають контекст реальних життєвих ситуацій, стають ефективними помічниками студентів в процесі вивчення німецької мови. А акцент на необхідність якісних самоперевірок підвищує самостійність учнів.

Презентація матеріалу продумана таким чином, щоб активувати всі органи чуття. Це досягається за рахунок цікавих візуальних схем та ілюстрацій. Мультимедійний спосіб навчання під час занять робить навчальний процес невимушеним і комфортним для студентів. А проектна робота збагачує їх безліччю актуальних навичок.

                Актуальні методи

Розробники навчального курсу постаралися максимально врахувати можливі інтереси студентів. Вони вдало поєднали лексику та ілюстрації для активації словникового запасу. Навчальні стратегії спрямовані на те, щоб розвивати всі види комунікативних навичок учнів. Цікавою особливістю даного курсу є інтеграція з іншими мовами, доступними для студента. Порівняння дає можливість швидко ідентифікувати граматичні особливості німецької мови.

У книгах Menschen Меншем від видавництва Хубер використані наступні принципи нейродідактікі і Лінгвопсихології:

 • мотивація інтересу учнів цікавими історіями;
 • використання властивості пам'яті в її роботі з зображеннями;
 • упор на повторення вивченої інформації, що дозволяє її краще закріпити.


Ці особливості роблять пропонований навчальний курс ефективні і цікавим.

 

                Комплектація серії підручників для вивчення німецької мови Menschen

Крім підручника для студентів, передбачені:

 • робочий зошит, де студент може відпрацьовувати свої лексичні, граматичні та інші актуальні навички;
 • інтегрований DVD-ROM в підручнику, який дозволяє самостійно працювати над матеріалом будинку;
 • окремий DVD для педагога, де є заняття до фільмів, дидактичні рекомендації та інформація з країнознавства;
 • книга інтерактивного формату DVD-ROM, яка призначена для використання на мультимедійній дошці;
 • книга для педагога, що допомагає вчителю якісно готуватися до занять.
 
 
 
 

Замовити підручники і книги Menschen в Київ, Харків, Одесу, Львів

Підручники Menschen im Beruf від видавництва Hueber

Німецька мова складний і цікавий у вивченні. Тому навчальні матеріали, спрямовані на заволодіння ним, повинні бути сучасними і ефективними. Пропонуємо вашій увазі серію Menschen im Beruf. Її пропонує видавництво Хубер, що є одним з лідерів своєї галузі. Компанія випускає навчальні матеріали по 30 мовам, а німецький є одним з її ключових напрямків. Давайте розглянемо підручники Menschen im Beruf більш детально.

 

                Спрямованість і рівень Menschen

Книги присвячені тематиками медицини і культури. Вони розраховані на студентів, а також дорослих учнів. Рівні книг:

 • А1;
 • Fortgeschrittene за шкалою GeR;
 • Einstieg - C1.


Навчальні матеріали охоплюють сферу різних розмовних ситуацій на роботі. Професійна термінологія грамотно вписана в живих діалогах для читання. А також вона представлена в аудіо-контент.

Завдання подані у цікавій формі, а відповіді на них можна знайти на онлайн-ресурсі видавництва.

Якщо говорити про використання пропонованих навчальних матеріалів, то їх слід застосовувати як доповнення до основного курсу. Багато уваги приділяється професійній технічної термінології з таких галузей, як:

 • туризм;
 • медицина;
 • догляд за людьми в соціальній сфері.


Навчальні матеріали Menschen im Beruf спрямовані на тренування комунікативних навичок, які потрібні для розуміння актуальних контекстів професії. Передбачена систематична відпрацювання словникового запасу, який необхідний в щоденних робочих ситуаціях. наприклад:

 

працюючи з книгою «Туризм», студенти вчаться орієнтуватися в різних комунікативних ситуаціях, пов'язаних з роботою в готелі;
в книзі «Турбота» є достатньо інформації, як себе вести персоналу лікарень і будинків престарілих;
книга «Медицина» розглядає різні сегменти взаємодії людей в медичній галузі - бесіди, які виникають з колегами, а також пацієнтами та їх рідними.
 
Ці книги цікаві і універсальні. Технічна мова в MP3-форматі подається у вигляді аудіо-тренінгу. Передбачена робота в таких напрямках, як прослуховування і розмова. Вчителі можуть користуватися цінними рекомендаціями з онлайн-керівництва. Там їм пропонуються цікаві ідеї на тему того, як вдало розробляти і організовувати уроки.

 

                Переваги замовлення книг Menschen у нас

Якщо ви хочете замовити книги для вчителя (Lehrerhandbuch), підручники для студентів (Kursbuch), робочі зошити (Arbeitsbuch) і матеріали CDs в Україні, це можна зробити в нашому інтернет-магазині. Серія Меншем ін Беруф пропонується за вигідною, лояльної ціною. Ми здійснюємо доставку в будь-які міста і селища України, де працюють поштові сервіси доставки (а не тільки такі мегаполіси, як Київ, Одеса, Львів чи Харків). При оптових замовленнях наш інтернет-магазин забезпечує відчутні знижки, які зроблять ваше придбання ще більш вигідним.

 

Якщо вас цікавить можливість замовити підручники Menschen в Україні, зробити це в Києві, Одесі, Харкові, Львові та інших містах цілком реально з відчутною вигодою. Наш інтернет-магазин пропонує лояльні ціни і регулярні знижки. Робіть свою вигідну покупку, а ми оперативно відправимо в пункт призначення ваше замовлення.

Menschen Україна