Motive a1 a2 b1Kursbuch Arbeitsbuch

Motive a1 a2 b1Kursbuch Arbeitsbuch

Товарів у наявності: 21

Показано 1 - 21 з 21

111

111

Ціна на підручники і книги Motive a1 a2 b1Kursbuch Arbeitsbuch купити Київ, Харків, Одеса, Львів 

Навчальні матеріали Motive від видавництва Hueber

Шукаєте якісні книги з німецької мови для дорослої аудиторії? Тоді зверніть увагу на Motive від видавництва Хубер. Це видавництво відоме тим, що випускає навчальну літературу по 30 мовам. Одним з важливих напрямків в його роботі є німецький. Пропонований курс розрахований на дорослу аудиторію і включає в себе 30 уроків з викладанням базових знань на рівнях А1-В1. Це той словниковий запас та граматичні правила, які необхідні для того, щоб впевнено почувати себе в німецькомовному суспільстві.

                Акценти на важливому

Підручники Motive - це посібники, що пропонують системний підхід до оволодіння лексикою і граматикою. З їх допомогою можна вчитися інтенсивно і швидко. Серед переваг книг Motive варто особливо відзначити:

  • вдале поєднання текстів для читання та аудіювання з граматичними і лексичними вправами;
  • цікаві теми, з якими учням подобається працювати;
  • акцент на самостійну роботу, крім занять у класі або групі - це дає можливість мотивованим студентам більш ефективно розширювати свої знання і адаптуватися до комунікації в німецькомовному середовищі;
  • посилення матеріалу в книгах інформацією на онлайн-ресурсі видавництва - така комбінація підвищує ефективність оволодіння німецькою мовою.


Розробники даного курсу подбали про те, щоб він був не тільки якісним, але і цікавим. Сама назва серії Мотив від видавництва Хубер вказує на те, наскільки важлива мотивація до вивчення іноземних мов.

                Переваги замовлення у нас

Хочете замовити навчальні матеріали Motive від видавництва Hueber в Україні? Зробити це в Києві, Харкові, Львові, Одесі та інших містах можна в нашому інтернет-магазині. У нас великий вибір навчальної літератури та лояльні ціни на неї. Ви можете як разом, як і окремо придбати такі матеріали, як:

  • Lehrerhandbuch (посібник для вчителя);
  • Kursbuch (підручник)
  • Arbeitsbuch (зошит для роботи);
  • аудіоматеріали (CDs).
 

При оптових замовленнях передбачені вигідні знижки.

Motive a1 a2 b1Kursbuch Arbeitsbuch