Delfin 1 2 3 підручник

Delfin 1 2 3 підручник

Товарів у наявності: 11

Показано 1 - 11 з 11

111

111

Ціна на підручники и книги Delfin 1 2 3 підручник купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Підручники Delfin від Hueber

Щоб вчити німецьку мову з користю і ефективно, потрібна якісна навчальна література. Зверніть увагу на серію книг Delfin, яка пропонується видавництвом Хубер. Компанія спеціалізується на випуску подібних навчальних матеріалів для вивчення 30 мов. Серед цього солідного списку німецький знаходиться на важливих позиціях. Це недивно, адже в німецькомовних країнах досить високий рівень життя. Там є хороші перспективи навчання і роботи.

                Особливості серії Delfin

Підручники Delfin рекомендовані дорослим учням і студентам. Вони охоплюють такі рівні, як:

  • А1;
  • Mittelstufe за шкалою GeR;
  • Einstieg - B1.


Є 3 варіанти комплектації серії:

  • Підручник (20 глав) з аудіодиском + робочий зошит (20 глав).
  • Підручник (10 глав) з диском + другий підручник (10 глав) з диском + 2 робочих зошити (по 10 голів).
  • 3 комплекти, що складаються з підручника, робочого зошита і диска (глави 1-7, 8-14, 15-20).


Зміст уроків у всіх комплектаціях ідентично. Градація спрямована виключно на варіативність вибору і зручність. Можна вибрати серію з урахуванням того, в якому форматі передбачено розподіл навантаження. Це дасть можливість адаптувати її до календарного планування.

                Переваги підручників Дельфін від видавництва Хубер

Концепція книг невипадково пов'язана з метафорою дельфіна. Розробники серії прагнули «занурити» учнів у вивчення німецької мови настільки ж плавно, як дельфін поринає в морські хвилі. Спочатку варто показати привабливу, яскраву картинку. Після - по-німецьки позначити все те, що зображено на ній. Далі - прочитати текст з цими словами. Коли ці етапи завершені, можна прослухати звучання нових слів. Потім - повторити їх. А на завершення - виконати граматичні вправи. Як бачите, навчання відбувається поетапно, а структура уроків є грамотної і вдалою. Це сприяє ефективному засвоєнню матеріалу.

Вправи послідовно пов'язані між собою. Це спрощує навчання. Множинні зображення і малюнки дозволяють тренувати зорову пам'ять. Тому підручники Delfin стали своєрідною класикою.

                Де замовити книги Delfin в Україні

Якщо ви хочете придбати підручники Delfin в Україні, замовити їх можна в таких містах, як Київ, Одеса, Харків чи Львів в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо клієнтам безліч переваг сервісу, серед яких:

  • великий асортимент оригінальних навчальних посібників від видавництва Хубер;
  • регулярні акції;
  • знижки на великі замовлення;
  • оперативна доставка в будь-яке місто і селище нашої країни, де працюють поштові сервіси.
 

Робіть своє вигідне придбання підручників Дельфін від Хубер у нас!

Delfin 1 2 3 підручник