Sicher b1 b2 c1 Kursbuch arbeitsbuch

Sicher b1 b2 c1 Kursbuch arbeitsbuch

Товарів у наявності: 69

Показано 1 - 48 з 69

Ціна на підручники і книги Sicher b1 b2 c1 Kursbuch arbeitsbuch купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Навчальні матеріали Sicher! Від видавництва Hueber

Видавництво Hueber - компанія, яка пропонує навчальні матеріали для оволодіння 30 мовами. Серед них важливе значення відводиться німецькому. В цьому розділі нашого онлайн-магазина навчальної та методичної літератури ви можете побачити книги Sicher! від цього видавництва. Серія розрахована на молодь і дорослих і спрямована на те, щоб учні могли опанувати німецькою на рівні В1, В2, С1. Тобто - цільовою аудиторією є люди, які володіють певним базовим рівнем.

Курс розроблявся за модульною системою. Мета підручників Sicher! - зробити так, щоб його користувачі були адаптовані до різних комунікативних ситуацій на роботі, навчанні і в повсякденному житті.

                Переваги серії Sicher

У всіх модулях представленої серії книг містяться різноманітні за тематикою і цікаві тексти. Вони доповнюються вправами, що дозволяють тренувати різні типи комунікативних і граматичних навичок.

Кожен модуль присвячений певній темі одного з 4 напрямків:

  • читання;
  • листи;
  • говоріння;
  • аудіювання.


Крім підручника (Kursbuch), книги для вчителя (Lehrerhandbuch) і робочого зошита (Arbeitsbuch), курс супроводжує DVD. Чек-лист в кінці кожного модуля дає студентам можливість фіксувати свої досягнення.

                Країнознавство - важливий акцент навчання

Пропоновані книги містять багато цікавої інформації країнознавчого характеру. Вона стосується життя в Німеччині, Швейцарії та Австрії. Є навіть спеціальний розділ «Чи знаєте ви?», В якому розміщені важливі дані про німецькомовних державах, які розширюють кругозір учнів.

Розробники курсу приділяють багато уваги мультимедійних продуктів. Можна купити інтерактивну книгу для роботи з мультимедійною дошкою і проектором.

                Вигідна покупка у нас

Хочете вигідно придбати книги Sicher! в Україні? Замовити їх в Харкові, Одесі, Львові, Києві та інших містах можна в нашому магазині. Клієнтам пропонується великий вибір навчальної літератури, лояльна цінова політика та оперативна доставка замовлень.

Sicher b1 b2 c1 Kursbuch arbeitsbuch