Ziel

Ziel

Товарів у наявності: 33

Показано 1 - 33 з 33

111

111

Ціна на підручники і книги Ziel купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Підручники Ziel від видавництва Hueber

Щоб ефективно вивчити німецьку мову, потрібні якісні навчальні матеріали. Видавництво Хубер пропонує саме таку навчально-методичну літературу. Компанія випускає книги по 30 мовам. Німецький займає в цьому списку важливе місце. В даному розділі нашого інтернет-магазину пропонуються книги Ziel від видавництва Hueber. Сучасний мультимедійний підручник спрямований на оволодіння рівнями:

В1 +;
В 2;
З 1.
 
Цільова аудиторія - молодь і дорослі. Як правило, підручники Ziel замовляють для роботи з учнями гімназій, студентами університетів. Також навчальні матеріали підійдуть для курсист, які опановують новими знаннями на курсах німецької мови.

                характеристики серії Ziel

Підручник Ziel складається з п'яти книг. Рівні В2 і С1 передбачають по 2 книги, а В1 + складається з 1 книги. Ziel від видавництва Hueber готує учнів до успішної здачі іспитів. Інформація структурована так, щоб цілеспрямовано підготувати студентів до набуття необхідних знань і навичок, які потрібні у виконанні екзаменаційних завдань.

Кожен том містить у собі 8 уроків. Завдання розроблені так, щоб максимально врахувати різні індивідуальні особливості студентів. Вивчати німецьку за допомогою Ziel від видавництва Hueber можна і без допомоги викладача. Самостійна робота по цим навчальним матеріалами також буде ефективною.

У книгах є:

  • цікаві тексти, що дозволяють збагатити свій словниковий запас;
  • упор на граматику і ефективні мовні вправи;
  • сучасні навчальні стратегії;
  • Фотосторінка з пропозицією використання в навчальному процесі проектних методик;
  • комунікативний підхід, який ефективний у вивченні іноземних мов і дає можливість відчувати себе впевнено у відповідному мовному середовищі навіть при обмеженому словниковому запасі;
  • однаково значущі акценти на лексику, граматику та фонетику.
  • Крім перерахованого, варто наголосити на тому, що тексти, представлені в цій серії, є неадаптованими. Це автентичний контент, який знайомить учнів з реальними комунікативними ситуаціями. Такий підхід використовується для того, щоб в подальшому студенти не розгубилися в аналогічних ситуаціях в житті.
 

                Де вигідно купити книги Ziel

Хочете купити підручник (Kursbuch), книгу для вчителя (Lehrerhandbuch), робочий зошит (Arbeitsbuch) і CDs цієї серії в Україні? Замовити навчальні матеріали в Києві, Харкові, Львові, Одесі та інших населених пунктах країни можна в нашому інтернет-магазині. Клієнтам пропонуються вигідні ціни, регулярні акції, знижки при великих замовленнях та інші переваги сервісу. Робіть у нас своє вигідне придбання.

Ziel