Campus Deutsch

Campus Deutsch

Товарів у наявності: 12

Показано 1 - 12 з 12

111

111

Ціна на підручники і книги Campus Deutsch купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Підручники Campus Deutsch від Hueber

Вивчення німецької мови - непросте заняття. Він сам по собі є складним, цікавим і багатогранним. Але якщо підібрати якісні сучасні навчальні матеріали, це значно спростить завдання і допоможе оволодіти необхідними знаннями в комфортному режимі. Якщо вас цікавить рівень В2, підручники Campus Deutsch від видавництва Хубер можуть стати відмінним рішенням.

                Спрямованість книг Campus Deutsch

Пропонована серія розрахована на студентів філологічних факультетів. Крім цього, книги підійдуть для майбутніх абітурієнтів, бажаючих вступити до німецьких ВНЗ. Книги розроблені для того, щоб їх користувачі могли перейти на професійний рівень володіння мовою, не зазнаючи труднощів в німецькомовному середовищі.

4 книги серії присвячені тренуванні таких навичок, як:

  • читання;
  • лист;
  • прослуховування і записування інформації;
  • дискусії та презентації.
 

Грамотно продумані вправи і ключі до них, які можна знайти на сайті серії Кампус Дойч, студенти можуть ефективно використовувати в процесі самостійного оволодіння знаннями.

                Переваги придбання у нас

Хочете вигідно купити підручники Campus Deutsch в Україні? Зробити це в Києві, Харкові, Львові, Одесі та інших містах нашої країни можна дуже просто. Наш інтернет-магазин навчальної літератури пропонує цю та інші серії книг з німецької мови. Клієнтам забезпечуються такі плюси сервісу, як:

великий вибір;
вигідні ціни та знижки при оптових замовленнях;
безкоштовна доставка при покупці, яка досягає суми в 2000 гривень.
Придбати книги Campus Deutsch на вигідних умовах ви можете у нас

Campus Deutsch