Deutsch lernen fur den Beruf

Deutsch lernen fur den Beruf

Товарів у наявності: 3

Показано 1 - 3 з 3

Фільтрувати за:

Виробник
Мова видання
Назва курсу

Ціна на підручники і книги Deutsch lernen fur den Beruf купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Посібники Deutsch lernen fur den Beruf від видавництва Hueber

Німецька мова непростий у вивченні, але дуже цікавий і перспективний. Тому для людей, які прагнуть опанувати, потрібні якісні навчальні матеріали, що сприяють цьому завданню. Вони можуть бути як універсальними за тематикою, так і спеціалізованими. Яскравим прикладом другого варіанту є посібники Deutsch lernen fur den Beruf. Підручники присвячені ділового мовлення і готують учнів до здачі сертифікованого іспиту.

Серед плюсів книг Deutsch lernen fur den Beruf знаходяться:

  • Великий обсяг якісного навчального контенту. 1-томне видання передбачає 120 годин навчання.
  • У текстах розглядаються різні комунікативні ситуації, які можуть відбуватися в компанії або на підприємстві.
  • Акцент робиться на розвиток навичок читання, аудіювання, письма, офіційної та неформальної лексики і граматики ділового мовлення.
 

Хочете вигідно замовити книги Deutsch lernen fur den Beruf в Україні? Доставку в Київ, Харків, Одесу, Львів та інші міста ви можете оформити в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо клієнтам лояльні ціни та знижки при оптових замовленнях. Ці посібники з ділової німецької мови допоможуть вам адаптуватися в професійному контексті серед німецькомовного суспільства.

Deutsch lernen fur den Beruf