KIKUS

KIKUS

Товарів у наявності: 8

Показано 1 - 8 з 8

Фільтрувати за:

Виробник
Мова видання
Назва курсу

Ціна книги KIKUS купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Підручники KIKUS від Hueber

Незважаючи на те, що німецька мова непростий у вивченні, він цікавий і перспективний. Головне - вдало підібрати літературу, за якою буде проходити навчання. Якісні тематичні книги, а також методичні матеріали пропонує видавництво Хубер. Спеціалізуючись на навчальних матеріалах по 30 мовам, компанія співпрацює з грамотними авторами посібників. Це стає запорукою їх ефективності.

В даному розділі нашого магазину пропонуємо вашій увазі книги KIKUS від Hueber. Їх цільова аудиторія - вихованці дитсадків та учні початкової школи. Знайомлячись з азами німецької мови у віці 3-7 років, діти отримують якісну базу знань. А їх володіння німецькою стає природним.

                Концепція курсу KIKUS

В основі концепції KIKUS лежить гнучкість. Матеріал викладено відкрито і цікаво, за рахунок чого його можна вдало ввести в навчальний процес, враховуючи вимоги конкретних ситуацій.

Комплектація курсу підручників KIKUS від Hueber продумана до дрібниць. У комплект входять:

  • Картки з малюнками, призначені для користування учителем. Це 480 карток з інформацією, яка охоплює теми з різних сфер. Наприклад, це сім'я, тварини, одяг і ін. Є картки з квітами, говірками, числами. Будучи виготовленими з щільного картону, вони служать вчителю довго і надійно.
  • Робочі листи, призначені для виконання домашніх завдань. Орієнтовані на тісну спільну роботу дитини і батьків. В даному комплекті йде 30 робочих листів, виготовлених з щільного картону. Також додається по 4 чорно-білих і 5 кольорових картки KIKUS, які призначені на аплікації, вирізування, малювання і розфарбовування.
  • Диск Guten Morgen з аудіозаписами веселих ігрових пісень (11 шт.), Спрямованих на якісне оволодіння німецькою мовою.
  • Пісенник-зошит Guten Morgen, де містяться тексти, картинки для розфарбовування і дидактичні вправи, що додаються до кожної пісні.
 

Хочете придбати посібники KIKUS в Україні за вигідними цінами? Зробити це в Києві, Харкові, Одесі, Львові та інших містах можна, скориставшись послугами нашого онлайн-магазина. Книги Кікусі від Хубер пропонуються за лояльними цінами, а оптові замовлення забезпечують вам знижку. Також в разі придбання на суму від 2000 гривень вам гарантована безкоштовна доставка. Робіть свій вигідне замовлення у нас!

KIKUS