Tamburin

Tamburin

Товарів у наявності: 12

Показано 1 - 12 з 12

Фільтрувати за:

Ціна на книги Tamburin купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Навчальна серія Tamburin від видавництва Hueber

Шукаєте якісні навчальні матеріали з німецької мови для дітей молодшого шкільного віку? Торгова лінійка видавництва Hueber відкриває перед вами відмінний вибір такої навчальної літератури. Видавництво пропонує допомоги по 30 мовам, а німецький в цьому солідному переліку є одним з ключових напрямків його роботи.

                Книги Tamburin для школярів

В даному розділі нашого інтернет-магазину ви можете побачити серію підручників Tamburin. Вони розбиті на 3 роки навчання і є таким собі введенням в німецьку мову для учнів молодшого шкільного віку. Цільова аудиторія книг Тамбурін - діти 6-10 років, які опановують німецьким на рівні А1.

Серед ключових особливостей серії:

  • упор на самостійну роботу учнів і стимулювання їх до самоосвіти;
  • достаток барвистих картинок, які допомагають краще засвоювати матеріал;
  • подача матеріалу в цікавій і захоплюючій формі, яка передбачає в процесі навчання гри, танці, активні рухи і римування;
  • вправи, які дають можливість учням не тільки засвоювати правила німецької мови, а й купувати комунікативну компетентність;
  • фонетичні вправи, що дозволяють вчитися правильно вимовляти слова.
 

Крім перерахованих достоїнств серії, варто згадати, що в кінці книг є багато цікавого матеріалу, який стосується підготовки до свят, виготовлення виробів і подарунків, постановки невеликих п'єс. Таким чином, учні не тільки вивчають німецьку мову, а й розвивають свою креативність.

Ефективність запропонованої серії оцінена українським МОН. Тому книги містять відповідний гриф з його рекомендацією.

Якщо вас цікавить замовлення навчальних матеріалів серії Tamburin в Києві, Одесі, Харкові, Львові та інших містах України, ви можете зробити своє замовлення у нас. Ми пропонуємо великий вибір навчальної та методичної літератури з іноземних мов. Наші додаткові переваги - вигідні ціни та знижки при великих замовленнях.

Tamburin