Beste Freunde a1 a2 b1 b2 Kursbuch arbeitsbuch

Beste Freunde a1 a2 b1 b2 Kursbuch arbeitsbuch

Товарів у наявності: 166

Показано 1 - 48 з 166

Німецька мова Beste Freunde a1 a2 b1 b2 Kursbuch arbeitsbuch купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Навчальний курс Beste Freunde від видавництва Hueber

Незважаючи на те, що німецька мова важко назвати дуже простим у вивченні, якісні навчальні матеріали дають можливість опановувати їм в сприятливій і невимушеній обстановці. Це особливо актуально, коли йдеться про дітей. Пропонуємо вашій увазі курс підручників Beste Freunde від видавництва Hueber. Його цільовою аудиторією є підлітки у віці від 10 до 16 років. Книги, зошити та диски, які пропонуються в комплексі, дають учням можливість опанувати німецькою на таких рівнях, як:

А1;
А2;
В 1.
 
Стандартна комплектація передбачає такі елементи серії: підручник (Kursbuch), робочий зошит (Arbeitsbuch), посібник для педагога (Lehrerhandbuch) і диски (CDs), спрямовані на тренування аудіювання і говоріння.

                Переваги серії Beste Freunde

Важливими перевагами даної серії є:

 • цікавий контент, який мотивує учнів до плідної роботи;
 • актуальні методики, що полегшують процес оволодіння знаннями і забезпечують учням можливість швидко і ефективно готуватися до занять;
 • велика увага мотиваційному компоненту освітньої діяльності;
 • прозора і зрозуміла в роботі структура;
 • якісне виклад матеріалу, яке забезпечує учням швидкий прогрес в навчальному процесі;
 • гармонійне поєднання інформації підручника і робочого зошита, завдяки якому забезпечується комплексний підхід до навчання;
 • рівномірний упор на роботу з групою в класі і самостійне виконання завдань вдома.


Крім усього перерахованого, варто відзначити цікаву концепцію даної навчальної серії. За сюжетом, група молодих людей стають «друзями» учня, які його супроводжують протягом усього курсу. Вони демонструють підлітку повсякденне життя Німеччини і знайомлять з пізнавальними історіями. У кожному модулі компанія знайомиться з новим героєм, який допомагає вивчати німецьку мову. Це дуже цікаво і захоплююче.

Підручники Beste Freunde містять гриф МОН України і відповідну рекомендацію. Це саме ті навчальні матеріали, за якими українські підлітки можуть вивчати німецьку ефективно і цікаво.

                Переваги придбання книг Beste Freunde у нас

Хочете купити книги Beste Freunde в Києві, Львові, Харкові чи Одесі? У цих та інших українських містах ви можете замовити їх за розумними цінами, скориставшись послугами нашого онлайн-магазина. Ми пропонуємо великий вибір автентичної літератури від видавництва Хубер. Важливими перевагами нашого сервісу є:

 • вигідна для клієнтів цінова політика;
 • великий асортимент навчальних матеріалів з німецької та інших іноземних мов;
 • знижки при оптових придбання;
 • безкоштовна доставка замовлень на суму від 2 тис. грн.
 

Купуйте підручники Beste Freunde у нас!

Beste Freunde a1 a2 b1 b2 Kursbuch arbeitsbuch