Pingpong Neu

Pingpong Neu

Товарів у наявності: 26

Показано 1 - 26 з 26

Фільтрувати за:

Ціна на книги Pingpong Neu купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Вивчення німецької мови - непростий процес. Ця мова складний сам по собі, але якщо підібрати якісні навчальні матеріали, то можна зробити навчання ефективним і цікавим. Саме на такій літературі спеціалізується видавництво Хубер. Воно випускає книги по 30 мовам. Серед них німецький є одним з особливо значущих напрямків, адже знання цієї мови відкриває перед учнями великі перспективи. У німецькомовних країнах високий рівень розвитку економіки, цікаве студентське життя і великі можливості для підкорення кар'єрних вершин.

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір книг від видавництва Hueber. Наприклад, в цьому розділі ви можете побачити серію підручників Pingpong Neu, які розраховані на учнів 5-10 класів. Дітям у віці 11-15 років цікаво вивчати німецьку за цими книгами. Вони підійдуть для груп, які осягають німецький як основної іноземної мови і вивчають його як друга іноземна.

                Підручники Pingpong Neu від видавництва Hueber. особливості курсу

Навчальні матеріали Pingpong Neu дозволяють учням опанувати німецькою на таких рівнях, як:

  • А1;
  • В 1;
  • В 2.


Вони дають можливість скласти іспити з німецької мови Zertifikat Deutsch, а також Fit in Deutsch 1 і 2. В основі концепції книг лежить автентична комунікація. Це означає, що тексти і інший навчальний матеріал розроблялися на основі реальних комунікативних ситуацій. У книзі ви побачите 12 уроків, які розкривають цікаві для молоді теми і сприяють тому, щоб вивчення німецької було легким і захоплюючим.

                додаткові переваги

Серед додаткових плюсів цієї лінійки книг варто відзначити:

Захоплюючий текстовий контент, який призначений для читання і подальшого виконання вправ. Це є в кінці кожного уроку.
Упор на граматику і активну лексику. Ця інформація також виділена в якості окремого розділу до кожного уроку.
 
Комплектація даної серії є стандартною. Ви можете придбати книгу для вчителя, підручник, робочий зошит та диски (Lehrerhandbuch, Kursbuch, Arbeitsbuch, CDs). Якщо ви хочете зробити покупку в Україні (в Києві, Одесі, Львові, Харкові чи будь-якому іншому місті), звертайтеся в наш інтернет-магазин. Тут вас чекає великий вибір літератури від видавництва Хубер. Також ми гарантуємо клієнтам лояльні ціни та знижки при оптових замовленнях.

Pingpong Neu