книги deutsch.com

книги deutsch.com

Товарів у наявності: 54

Показано 1 - 48 з 54

Фільтрувати за:

Ціна на книги deutsch.com купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Навчальні матеріали deutsch.com від видавництва Hueber

Незважаючи на те, що німецька мова непростий у вивченні, якісні навчальні та методичні матеріали здатні значно оптимізувати навчальний процес. Наприклад, зверніть увагу на літературу, яку пропонує видавництво Хубер. Воно працює з 30 мовами, а німецький в цьому контексті є важливим напрямком. Кілька десятків серій книг для дітей, підлітків і дорослих відкривають відмінні можливості для вибору. В даному розділі нашого магазину пропонуємо серію підручників deutsch.com. Вона призначена для підлітків у віці 13-17 років. Передбачає оволодіння німецькою мовою на рівнях:

  • А1;
  • А2;
  • В 1.


Таким чином, отримані знання стануть базисом, завдяки якому можна вдало адаптуватися і комфортно себе почувати в німецькомовному суспільстві. Це допомагає в навчанні, робочих поїздках, подорожах.

                Авторитетні автори і продумана концепція

Книги deutsch.com розроблялися прогресивної групою молодіжних авторів. При цьому вони були затверджені доктором Нойером, який є провідним професором, що працює в сфері методики іноземної мови. Особливості концепції даної серії:

Розуміння актуального принципу багатомовності, який в сучасному викладанні іноземних мов є одним з ключових.
Грамотне проведення паралелей між мовами різних країн, що дає можливість вловлювати спільне та відмінне в лексиці, а також - граматичних правилах.
 
Книги deutsch.com хороші тим, що готують учнів до важливої практичної задачі - можливості успішно скласти іспити Zertifikat Deutsch fur Jugendliche і Fit in Deutsch 1, 2. Підручник для учня (Kursbuch) спрямований на те, щоб був засвоєний принцип «автономного навчання». Робочий зошит (Arbeitsbuch) і додатки підсилюють цей ефект систематичної подачею матеріалу і грамотно розробленими вправами. А книга для вчителя (Lehrerhandbuch) дає можливість педагогу ефективно працювати в рамках цього підходу.

                Додаткові переваги серії

Підручники Дойч.Ком охоплюють ті теми, які передбачені для учнів відповідного віку в рамках шкільної програми. Крім інформативності, важливий акцент робиться на те, щоб учням було цікаво. Не дарма в Україні на книгах стоїть гриф МОН.

У кожному томі знаходиться 18 уроків (по 6 модулів кожен). Узагальнений лексичний і граматичний матеріал в кінці кожного уроку допомагає учням систематизувати отримані знання. А краєзнавча інформація, що оповідає про Німеччину і життя тамтешньої молоді, відкриває перед учнями безліч цікавих фактів.

                Переваги замовлення у нас

Хочете замовити навчальні матеріали серії deutsch.com в Києві, у Львові, Харкові, Одесі або будь-якому іншому місті України? Наш інтернет-магазин пропонує це зробити на вигідних умовах. Клієнтам пропонується великий асортимент книг цієї та інших серій, лояльні ціни, знижки при великих замовленнях і швидка доставка.

книги deutsch.com