Ideen Hueber Україна

Ideen Hueber Україна

Товарів у наявності: 58

Показано 1 - 48 з 58

111

111

Ideen 1 2 3 підручники з англійської мови від видавництва Hueber в Україні Київ

Навчальні матеріали Ideen від видавництва Hueber

Незважаючи на те, що німецька мова не надто простий у вивченні, якісні навчальні матеріали дають можливість його осягнути, роблячи навчання цікавим і захоплюючим. Саме такими є книги від видавництва Hueber. Воно спеціалізується на випуску якісної навчальної літератури, яка високо цінується як студентами, так і педагогами. Пропонуємо в даному розділі серію книг Ideen. Вони дають можливість вивчити німецьку на рівнях А1, А2 і В1. Будучи розрахованими на підлітків у віці 13-17 років, підручники Ideen враховують вікову специфіку учнів і подають матеріал у цікавій для дітей манері.

                Концепція серії Ideen і її призначення

Пропоновані книги - не просто ознайомлювальний курс. Вони володіють конкретною і завданням і допомагають учням готуватися до здачі таких іспитів, як:

  • Fit in Deutsch 1 і 2;
  • Zertifikat Deutsch fur Jugendliche.
 

Крім звичайних побутових тим, передбачені неординарні тематики, які цікаві для сучасної молоді. Але навіть банальні теми автори книг Ideen подали в цікавому форматі. Наприклад, розповіді про їжу стосуються інформації про національні страви різних країн. Це захоплює і мотивує, спонукаючи учнів пізнавати німецьку мову з великим інтересом і в невимушеній обстановці. Саме акцент на мотивацію є ключовою особливістю даного курсу.

                Структура матеріалів Ideen

Підручник (Kursbuch) складається з 12-ти уроків. Вони розділені на 3 модуля (по 8 сторінок кожен). Матеріал модулів згрупований за такими напрямками, як:

  • вступна інформація;
  • додаткові краєзнавчі дані;
  • інформація, призначена для проектної роботи в групі.
 

Вправи з акцентом на повторення матеріалу є важливим доповненням до уроків. А граматичний матеріал і тексти дозволяють вивчати німецьку мову системно й ефективно.

У робочому зошиті (Arbeitsbuch) і доповненнях у вигляді дисків учень знайде багато цікавих і креативних завдань. Вони спрямовані на опрацювання лексики і граматики, дозволяючи підліткам оволодівати ключовими навичками із застосування німецької мови. А книга для вчителя (Lehrerhandbuch) дозволяє успішно координувати навчальний процес.

Якщо ви бажаєте зробити замовлення книг Ideen від видавництва Хубер у Львові, в Києві, Одесі, Харкові та інших містах України, зверніть увагу на наш інтернет-магазин. Клієнтам пропонується відмінний асортимент навчальної літератури від цього видавництва. У нас лояльні ціни, а при великих замовленнях передбачені відчутні знижки.

Ideen Hueber Україна