Em Ubungsgrammatik

Em Ubungsgrammatik

Є 1товар.

Показано 1 - 1

Фільтрувати за:

Виробник
Тип товару
Мова видання

Ціна на книги Em Ubungsgrammatik купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Посібник Em Ubungsgrammatik від видавництва Hueber

Шукаєте оптимальне граматичне посібник з німецької мови для підлітків і дорослих? Тоді зверніть увагу на книгу Em Ubungsgrammatik від видавництва Hueber. Максимальний ефект від неї можна отримати, якщо використовувати разом з курсом Em neu. Однак це не єдина можливість використання даного підручника з граматики. По ньому можна вчитися і незалежно від основного курсу. Це забезпечує книзі універсальність і ефективність.

                Особливості підручника Em Ubungsgrammatik

Посібник дає можливість отримати базові поглиблені знання з граматики німецької мови. Його цільовою аудиторією є учні, які проходять навчання на рівнях В1-С1. Якщо говорити про концепцію книги, то її ключовими характеристиками є:

  • детальне знайомство учнів з поширеними явищами німецької граматики;
  • інтегровані ключі до завдань, які роблять можливим навчання не тільки в класі, але і в самостійному форматі;
  • структурована подача інформації (для ознайомлення з кожним граматичним явищем передбачено 2 сторінки - на лівих сторонах сторінок пояснюються правила, а на правих - пропонуються вправи для закріплення знань);
  • градація вправ за рівнем складності.
 

Пропонований навчальний посібник підходить для підлітків і дорослих, які будуть здавати іспит в рамках рівнів В1 або С1. Якщо ви хочете вигідно замовити книгу Em Ubungsgrammatik від видавництва Hueber в Києві, Одесі, Харкові, Львові чи інших містах України, наш інтернет-магазин пропонує цю можливість. Клієнтам забезпечуються лояльні ціни, знижки при оптових покупках і безкоштовна доставка при замовленні от 2000 грн.

Em Ubungsgrammatik