Deutsch uben: Horen und Sprechen

Deutsch uben: Horen und Sprechen

Товарів у наявності: 5

Показано 1 - 5 з 5

Фільтрувати за:

Виробник
Тип товару
Мова видання
Назва курсу

Ціна на книги Deutsch uben купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Навчальні матеріали Deutsch uben: Horen und Sprechen від видавництва Hueber

Незважаючи на те, що німецька мова є не дуже простим у вивченні, грамотні навчальні матеріали здатні забезпечити в цій справі відмінний результат. Саме на випуск таких матеріалів спеціалізується видавництво Хубер. У нашому магазині ви можете побачити багато серій літератури від цього видавництва. Наприклад, в даному розділі представлені посібники Deutsch uben: Horen und Sprechen. Пропонуємо вашій увазі ознайомитися з їхніми плюсами.

                Характеристики серії Deutsch uben: Horen und Sprechen

Серед відмінних рис даної серії знаходяться:

  • упор на роботу з цільовою аудиторією у віці від 15 років;
  • вузькоспеціалізована спрямованість - ключовими елементами курсу є диски CDs з інформацією для розвитку навичок аудіювання та говоріння;
  • ефективний розвиток комунікативної компетентності учнів, що дозволить їм в майбутньому без проблем заводити ділові та приятельські знайомства в німецькомовному соціумі;
  • новітнє видання, що відображають автентичний контекст викладених тим і актуальні освітні методики;
  • наявність вправ, пов'язаних з важливими побутовими темами - це дає можливість учням ефективно адаптуватися, потрапляючи в німецькомовну середу.
 

Хочете придбати навчальні диски Deutsch uben: Horen und Sprechen від видавництва Hueber в Україні? Зробити це в Києві, Харкові, Львові, Одесі та інших містах можна за допомогою нашого онлайн-магазина. Ми пропонуємо великий вибір автентичних навчальних матеріалів від Хубер, лояльні ціни і знижки при великих замовленнях.

Deutsch uben: Horen und Sprechen