Optimal

Optimal

Товарів у наявності: 18

Показано 1 - 18 з 18

Фільтрувати за:

Виробник
Мова видання

optimal: книги німецького Київ Україна від видавництва Klett

Шукаєте якісні навчальні матеріали, які допомагають ефективно вивчити німецьку? Тоді зверніть увагу на книги від видавництва Klett. Працюючи більше 100 років і будучи одним з лідерів в своєму сегменті, видавництво пропонує ефективну навчальну і методичну літературу, яка готує до сертифікованих іспитів з німецької мови. В цьому розділі нашого магазину ви побачите підручники Optimal від видавництва Klett.

            Рівні і цільова спрямованість книг Optimal

Пропоновані книги розраховані на дорослих, а також підлітків від 16 років, які тільки почали вивчати німецьку мову. Вони готують до здачі сертифікованих іспитів на рівнях:

  • А1;
  • А2;
  • В 1.


Комплектація пропонованої серії є стандартною. Це підручник для учня, робочий зошит, книга для вчителя і диски. У підручнику міститься базова теоретична інформація. Продумана структура, цікавий автентичний контент і грамотна подача матеріалу стають запорукою ефективного навчання.

Зошит (Arbeitsbuch) дає можливість відпрацювати на практиці отримані знання, перетворивши їх в впевнені навички, пов'язані з володінням німецькою мовою. А книга для вчителя (Lehrerhandbuch) дає можливість педагогу ефективно координувати навчальний процес.

            Особливості серії optimal

Важливими особливостями підручників Optimal від видавництва Klett є:

  • цікава страноведческая інформація про життя німецькомовних держав;
  • грамотна структура (підручник розділений на 12 глав, в ньому є багато цікавих даних про життя Німеччини, Австрії та Швейцарії);
  • поділ кожного розділу за темами: культурологічна інформація, граматика, вивчення нової лексики, аналіз;
  • узгодженість навчального матеріалу в підручнику, робочого зошита і на дисках CDs.
 

Якщо ви хочете купити підручники Оптимал від Klett в Україні, це можна дуже просто зробити у нас. Наш інтернет-магазин пропонує відмінні ціни, вигідні знижки при оптових замовленнях, великий асортимент навчальної та методичної літератури, а також - оперативну доставку. Замовляйте книги від Klett в Києві, Харкові, Одесі, Львові та інших містах, користуючись нашими послугами.

Optimal