Deutsch im Krankenhaus Neu

Deutsch im Krankenhaus Neu

Товарів у наявності: 4

Показано 1 - 4 з 4

Фільтрувати за:

Виробник
Мова видання

підручники deutsch im krankenhaus neu від видавництва Klett

Сфера охорони здоров'я Німеччини розвинена на високому рівні. Тому недивно, що до самореалізації в цій галузі прагнуть люди з різних країн. Крім безпосередньої професійної компетентності, важливо на належному рівні знати німецьку мову з медичним ухилом. Якщо ви хочете з ним ознайомитися, зверніть увагу на книги Deutsch im Krankenhaus Neu. Пропоновані навчальні матеріали стосуються саме медичної сфери.

            Коротко про видавництво

Якщо ви хочете дізнатися більше про видавництво Klett, зверніть увагу на такі факти:

  • воно успішно функціонує понад 100 років;
  • представництва видавництва працюють в безлічі німецьких міст;
  • його література високого цінується в світі, а тому в своїй галузі воно є одним з лідерів.
  • У нашому інтернет-магазині ви можете побачити не тільки підручники Deutsch im Krankenhaus Neu від видавництва Klett. Є також багато іншого ефективної літератури для вивчення німецької. Але поки пропонуємо ознайомитися з ключовою інформацією, яка стосується саме цієї серії.
 

            Особливості серії deutsch im krankenhaus neu

Авторами навчальної лінійки «Німецький в лікарні» від видавництва Klett є Ulrike Firnhaber-Sensen і Margret Rodi. Рік видання - 2009.

Навчальні матеріали пропонують підготовку на рівнях А2-В2, а значить - вони передбачаються для людей, які вже володіють німецькою на елементарному базовому рівні. Особливостями даної серії є:

  • ефективність і вузька спеціалізація - навчальні матеріали призначені конкретно для лікарів і медичного персоналу;
  • велику увагу на професійну термінологію, присвяченій цій галузі;
  • використання комунікативного підходу, завдяки якому учень буде мати достатній рівень адаптації для того, щоб впевнено себе почувати в різних ситуаціях, пов'язаних з професійним спілкуванням;
  • різноманітність представленої інформації - незважаючи на те, що в цілому вона присвячена одній медичної темі, автори приділяють увагу аспектам документації, медичного обслуговування, підготовки до операції і ін .;
  • наявність ключів до вправ, завдяки яким учень може тренуватися в домашніх умовах.
 

Якщо ви вирішили замовити книги Deutsch im Krankenhaus Neu в Україні, скористайтеся послугами нашого магазину. Ми пропонуємо своїм клієнтам лояльну цінову політику, швидку доставку і знижки при великих замовленнях. Замовити книги можна не тільки в такі мегаполіси, як Київ, Одеса, Львів чи Харків, а й будь-який інший місто.

в Україні, скористайтеся послугами нашого магазину. Ми пропонуємо своїм клієнтам лояльну цінову політику, швидку доставку і знижки при великих замовленнях. Замовити книги можна не тільки в такі мегаполіси, як Київ, Одеса, Львів чи Харків, а й будь-який інший місто.

Deutsch im Krankenhaus Neu