Kommunikation

Kommunikation

Товарів у наявності: 14

Показано 1 - 14 з 14

111

111

підручники німецького kommunikation Київ Україна від видавництва Klett

Вивчення німецької мови - непростий, але дуже цікавий процес. Головне - правильний підбір літератури, яка буде ефективно знайомити учня з лексикою і граматикою. Випуском подібної літератури успішно займається видавництво Klett. Маючи більш ніж 100-річною історією, видавництво поєднує напрацьований досвід з сучасними підходами у викладанні. У підсумку пропонована їм література цінується в світі і дає студентам можливість вивчати німецьку ефективно.

            Особливості книг Kommunikation

В даному розділі нашого інтернет-магазину ви можете побачити допомоги Kommunikation, присвячені німецької мови в таких областях, як:

· Повсякденне спілкування;

· Робота;

· навчання.

Книга універсальна у використанні за рахунок своєї продуманої структури і змісту. Її можна використовувати не тільки саму по собі, а й на додаток до основного навчального курсу. Також вона підходить для самостійного навчання і роботи в групі. Одним словом, посібники Комунікейшн від видавництва Klett надають широку варіативність форматів навчання.

            Рівень і цільова аудиторія Kommunikation

Підручники Kommunikation призначені для молоді та дорослих людей - всіх, хто володіє базовим рівнем знання німецької та хоче поглибити свої знання, щоб більш впевнено почувати себе, стикаючись на практиці з німецьким освітою і сферою професійної самореалізації.

Що стосується рівня, на якому пропонується підготовка, то це В1.

            Зміст посібників Kommunikation
Перевагами даних посібників є:

· Знайомство студентів з усталеними виразами німецької мови в алфавітному порядку;

· Виклад інформації, що стосується сценаріїв професійної комунікації;

· Цікаві вправи, що дають можливість на практиці закріпити вивчену теоретичну інформацію;

· Наявність підказок і порад до вправ, що особливо важливо в разі самостійної роботи з посібниками Kommunikation;

· Грамотне виклад інформації, що стосується міжкультурних особливостей, що дає можливість уникнути непорозумінь в процесі комунікації.

Якщо ви хочете замовити підручники Kommunikation в Україні, зробити це в Києві, Харкові, Одесі, Львові чи будь-якому іншому місті можна через наш інтернет-магазин. Лояльність цін, знижки при великих замовленнях та оперативна доставка - далеко не повний перелік тих переваг, які пропонуються клієнтам.

Kommunikation