Herzlich willkommen

Herzlich willkommen

Товарів у наявності: 2

Показано 1 - 2 з 2

Фільтрувати за:

Виробник
Мова видання

Книги Herzlich willkommen від видавництва Klett

Сучасна література, присвячена іноземним мовам, дає можливість учням не тільки знайомитися з універсальної інформацією, а й пізнавати більше вузькоспеціалізовані галузі. Наприклад, це можна зробити за допомогою курсу книг Herzlich willkommen від видавництва Klett. Даний курс присвячений тематикам туризму та громадського харчування.

            Коротко про видавництво

Якщо говорити про видавництво Klett, варто наголосити на тому, що його послуги користуються великим попитом на ринку освітніх книг. Ця німецька видавнича компанія функціонує в своєму сегменті діяльності вже більше 100 років. Вона випускає навчальну літературу, яка високо цінується в світі. На сьогоднішній день представництва видавництва працюють в безлічі німецьких міст і співпрацюють з тими авторами, які здатні запропонувати дійсно якісний освітній контент.

            Особливості підручників Herzlich willkommen

Серед ключових особливостей цих книг слід зазначити:

· Вузьку тематичну спрямованість - вони дають можливість майбутнім співробітникам сфери німецького громадського харчування справлятися з різними ситуаціями, пов'язаними з професійною діяльністю;

· Можливість використовувати в якості окремого або додаткового навчального курсу - як самостійно, так і в комплексі з іншими підручниками;

· Інтенсивне тренування навичок слухання, які дуже знадобляться учням в їх майбутній роботі;

· Акцент на правильну мову, який дозволить впевнено себе почувати серед німецькомовного суспільства і не хвилюватися про свої розмовних навичках.

Як і багато інших успішних сучасні видавництва, Klett робить свою основну ставку на комунікативний підхід - щоб учні, потрапляючи в відповідне мовне середовище, не «губилися» там. Комунікативна компетентність дає людині можливість успішно адаптуватися в іншій державі навіть в тому випадку, якщо його словниковий запас обмежений.

            Переваги замовлення навчальних матеріалів Herzlich willkommen у нас

Якщо вас цікавить серія Herzlich willkommen, замовити ці навчальні матеріали можна в нашому інтернет-магазині. Ми робимо доставку не тільки в мегаполіси (Київ, Львів, Харків, Одесу та ін.), А й будь-яке місто України. Лояльність цінової політики, великий асортимент навчальної літератури, відчутні знижки при оптових замовленнях - ті плюси сервісу, які ми гарантуємо клієнтам.

Herzlich willkommen