Orientierung im Beruf

Orientierung im Beruf

Товарів у наявності: 2

Показано 1 - 2 з 2

Фільтрувати за:

Виробник
Мова видання

orientierung im beruf купити підручники від видавництва Klett

Незважаючи на те, що німецька мова непростий в оволодінні, грамотно подібні навчальні матеріали значно полегшують процес вивчення. Випуском такої навчальної літератури займається Klett - видавнича компанія, яка працює в своїй галузі понад 100 років. Це знамените видавництво зуміло відкрити представництва в безлічі німецьких міст. Співпрацюючи тільки з компетентними і респектабельними авторами, воно пропонує клієнтам якісну освітню літературу. А поєднання багаторічних напрацювань і сучасних методик стає таким собі «секретом» успіху Klett в своїй галузі.

            Серія книг orientierung im beruf: особливості

У цьому розділі нашого інтернет-магазину ви бачите підручники Orientierung im Beruf. Вони відносяться до такої категорії як бізнес. Розрахована навчальна серія на молодь і дорослих. Вона дає знання на рівнях А2-В1, а значить - підходить для тих учнів, які знайомі з німецькою мовою на елементарному базовому рівні.

Авторами пропонованої навчальної серії є А. Braun, P. Szablewski-Cavus, S. Kaufmann і L. Rohrmann.

            Тематична спрямованість і додаткові характеристики orientierung im beruf

Ключовою темою, якої присвячений пропонований курс, є повсякденна трудова життя Німеччини. Тому лексика і граматичні структури викладаються в професійному контексті. Для даної серії характерно те, що в ній:

  • розглядається широкий спектр тем, пов'язаних з трудовою діяльністю (починаючи від пошуку роботи і завершуючи використанням на робочому місці необхідних технічних пристроїв - телефону, ксерокса та ін.);
  • пропонується інформація щодо того, як ефективно взаємодіяти з агентствами і центами з працевлаштування;
  • розкривається тематика ключових прав і обов'язків співробітника на робочому місці (при цьому тема досить деталізується - береться до уваги як постійна, так і тимчасова робота);
  • описуються різні професійні галузі.
 

Крім комунікативного підходу в усному спілкуванні, велику увагу приділено письмової комунікації. Учня знайомлять з тим, як складати прості протоколи, робити нотатки і відправляти електронні листи на німецькій мові. Одним словом, серія навчальних матеріалів Orientierung im Beruf спрямована на те, щоб учень впевнено себе почував в сфері трудових відносин в Німеччині. Якщо ви хочете замовити ці підручники в Києві, Харкові, Одесі, Львові чи іншому місті України, в нашому магазині це можна зробити за вигідними цінами. Ласкаво просимо!

Orientierung im Beruf