logisch neu a1-a2-b1 Kursbuch arbeitsbuch

logisch neu a1-a2-b1 Kursbuch arbeitsbuch

Товарів у наявності: 32

Показано 1 - 32 з 32

Фільтрувати за:

Книги logisch neu a1-a2-b1 Kursbuch arbeitsbuch Україна Київ від видавництва Klett

Щоб Вивчення німецької проходило ефективного и захоплююче, зверніть увагу на навчальні матеріали від видавництва Klett. Ця видавнича компанія, яка працює в своєму сегменті Сайти Вся более 100 років, предлагает ефективного Навчальна літературу. Ее представництва розташовані в багатьох німецькіх містах, а співпраця відбувається только з тимі авторами, Які здатні Забезпечити Дійсно якісний и конкурентоспроможній навчальний контент.

У даного розділі нашого онлайн-магазина ви бачите серію підручніків Logisch! Neu. Це 3-рівневій курс для підлітків, Які переступили вікову межу 12 років. Навчальні матеріали відповідають рівням Einstieg A1 - Mittelsufe B1 за шкалою GeR.

Особливості книг Logisch! Neu

Пропоновані підручники характеризуються такими особливо:

  • Смороду прісвячені темам, Які блізькі реальному жітті людей, а тому - цікаві для підлітків.
  • Наявність автентичних діалогів и захоплюючіх проектних завдання Робить навчання НЕ только ефективного, а й цікавою для учнів.
  • Знайомство учнів з граматики, яка адаптована для! Застосування в повсякдення жітті, підвіщує Впевненість підлітків в своих знань и возможности вільно спілкуватіся в Німеччині.
  • Ідентічність Структури підручника и Робочий зошит вберігає учнів від непотрібної плутанини, роблячі навчальний процес зрозумілім и послідовнім.
 

Працюючий з пропонованімі Навчальна матеріалами, підліток НЕ только отрімує знання, Які допоможуть Йому в Майбутнього навчанні, работе та подорожче. ВІН ще й паралельно готовится к здачі іспітів Fit in Deutsch, Kid и DSD I.

В ході викладу матеріалу учня «супроводжує» головна героїня Дора. Вона дает ефектівні поради та Доступні пояснення, Завдяк Яким Вивчення німецької становится простішім.

Преимущества придбання logisch neu у нас

Хочете замовити підручники Logisch! Neu в Україні? Зробити це в Києві, Харькове, Львові, Одесі та других містах можна с помощью нашого онлайн-магазина. Великий вибір навчальної літератури, нізькі ціні, додаткові знижки при великих замовлень и швидка доставка - Преимущества сервісу, что забезпечуються Клієнтам. Вибирайте цікавлять підручники и робіть своє вігідне придбання.

logisch neu a1-a2-b1 Kursbuch arbeitsbuch