leicht&logisch

leicht&logisch

Товарів у наявності: 8

Показано 1 - 8 з 8

Фільтрувати за:

Виробник
Мова видання

Книги leicht & logisch від видавництва Klett

Вивчення німецького - перспективне заняття. Німецькомовні держави відкривають безліч можливостей для навчання, роботи і захоплюючих подорожей. Тому в наш час німецький став найпопулярнішою мовою в світі. І коли вибір на його користь зроблений, настає найважливіший етап, від якого буде залежати успіх подальшого навчання. Це підбір навчальної літератури. Від того, наскільки ефективно обрані підручники, залежить не тільки якість засвоєння матеріалу, але і радість в процесі навчання. Це особливо важливо, коли мова про дітей.

Серія leicht & logisch від видавництва Klett

Видавнича компанія Klett, історія якої налічує більше 100 років, пропонує безліч цікавої навчальної літератури з німецької мови. Представництва даного видавництва знаходяться в безлічі німецьких міст і співпрацюють виключно з тими авторами навчальних посібників, які можуть запропонувати якісний освітній контент.
В цьому розділі нашого магазину ви можете побачити серію книг leicht & logisch. Вона розрахована на підлітків, які тільки знайомляться з німецькою мовою. Таким чином, діти можуть отримати необхідні знання «з нуля» і отримати впевнений базис для подальшого поглиблення своєї мовної компетентності.
особливості серії

Підручники leicht & logisch дають можливість підліткам оволодіти німецькою на рівнях А1-А2. Для цих навчальних матеріалів характерні:

• комплектація в форматі книг для читання і аудіо-контенту для прослуховування;
• безліч актуальних ілюстрацій, які роблять навчання цікавішим і сприяють кращому розумінню матеріалу;
• лінгвокраїнознавча інформація, що знайомить учня з життям різних держав - зокрема, німецькомовних;
• наявність в кожному розділі вправ, спрямованих на розуміння почутого і прочитаного.

Велику увагу приділено реалізації комунікативного підходу. Він є одним з найбільш ефективних у викладанні іноземних мов. Цей підхід спрямований на тренування комунікативних навичок і підвищення адаптації учня до перебування в іноземній середовищі.
Якщо ви хочете замовити книги leicht & logisch в Україні, це можна зробити у нас. Наш магазин здійснює доставку в Київ, Харків, Львів, Одесу та інші міста. А в разі оптових замовлень покупцям пропонуються відмінні знижки.

leicht&logisch