Logisch

Logisch

Товарів у наявності: 18

Показано 1 - 18 з 18

Фільтрувати за:

Виробник
Мова видання

підручники logisch від видавництва Klett

Якісна освітня література - важлива умова для ефективного вивчення іноземної мови. Особливо це стосується німецького, який сам по собі непростий. Якщо книги підібрані правильно, прогрес в навчанні буде відчутним. Пропонуємо в цьому розділі нашого магазину звернути увагу на навчальну серію Logisch! від видавництва Klett. Вона спрямована на дітей і підлітків, які не володіють попередніми знаннями, а значить - знайомить учнів з німецькою мовою «з нуля».

            Чим примітно видавництво

Видавнича компанія Klett відома у всьому світі. Існуючи більше 100 років, вона володіє представництвами в різних німецьких містах і співпрацює з респектабельними авторами, які пропонують сучасний навчальний контент. Багаторічні напрацювання і сучасні методики в комплексі дають відмінний результат. А широке використання комунікативного підходу, який спрямований на впевнену адаптацію учнів у німецькомовному суспільстві, показує ефективність.

            Книги logisch: рівнева градація та особливості

Представлена серія підручників Logisch! готує учнів до оволодіння німецькою мовою на рівнях:

  • А1;
  • А2;
  • В 1.
 

Учні не тільки отримують знання, які знадобляться їм у подальшому навчанні, роботі та подорожах. Ця серія навчальних матеріалів готує їх до цілком конкретного завдання - здачі іспитів Fit in Deutsch 1, KID 1 і DSD I.

  • Що стосується змісту серії logisch, то воно присвячено:
  • цікавим історіям, які роблять процес оволодіння німецькою мовою простим і захоплюючим для молоді;
  • інтерактивним вправам, що сприяють розвитку креативного мислення;
  • тренуванні основних навичок, які необхідні для ефективного вивчення німецької мови.
 

Інтерактивна робоча книжка, в якій використані принципи міждисциплінарного навчання, знайомить учнів не тільки з німецькою мовою, а й з іншою корисною інформацією, яка розширює кругозір. Представлена серія підручників Логіш відповідає всім актуальним вимогам, які пред'являються до сучасного молодіжному утворення.

Якщо ви хочете замовити підручники logisch в Києві, Харкові, Одесі, Львові чи інших містах з доставкою по Україні, це можна зробити в нашому інтернет-магазині. Великий вибір навчальної літератури, знижки при великих замовленнях та безкоштовна доставка при покупці від 2 тис. Гривень - наші переваги.

Logisch