Inside Reading Second Edition

Inside Reading Second Edition

Товарів у наявності: 4

Показано 1 - 4 з 4

Фільтрувати за:

Виробник
Тип товару
Мова видання
Назва курсу

Inside Reading Second Edition купити книги Київ від Oxford University Press або замовити в Харків, Одеса, Львів

Оксфордські книги для вивчення англійської мови - сучасні матеріали, які включають в себе ряд актуальних методик і результати багаторічного досвіду британських фахівців. Яскравим прикладом таких навчальних матеріалів є серія книг Inside Reading Second Edition. Це курс, який складається з п'яти рівнів і пропонує студентам поповнити словниковий запас словами, що входять в список Academic Word List.

                Ключові особливості рівнів A1-C1

Пропонована навчальна серія цікава тим, що в ній представлені матеріали нового рівня складності - Introductory. Даний курс допомагає в розумінні академічних текстів і їх змісту. Незважаючи на те, що основна спрямованість навчальних матеріалів - розвиток навичок читання, поповнення словникового запасу дає студентам можливість більш чітко і виразно формулювати свої думки англійською мовою.

У підручниках Inside Reading Second Edition учням пропонуються різні способи розвитку навичок читання. Це дозволяє визначити ті методики, які найбільш ефективні в кожному конкретному випадку.

            Характеристики та зміст навчальних матеріалів

Учням пропонується розвивати навички читання завдяки завданням, які включають в себе:

побудова умовиводів;
роботу з таблицями і графіками;
виділення і конспектування;
первинний контент-аналіз, в ході якого здобуваються навички розпізнання контекстної інформації.
 
Завдяки настільки продуманому підходу методології підручників Інсайд Рідінг, студенти набувають масу корисних навичок, пов'язаних з аналітичним читанням. Тексти, які пропонуються їх увазі, знайомлять з автентичним контекстом, що стосуються суспільно значущих галузей (психологія, ділова сфера, інженерна справа, технології та ін.).

Великий акцент робиться на автономність студентів в навчанні. Такий ефект досягається за рахунок того, що продуктивні завдання дозволяють систематично засвоювати ключову лексику. Крім цього, оксфордские фахівці подбали про те, щоб користувачі навчальних матеріалів знайомилися з мовою в контексті реального життя.

            Нові технології Inside Reading

Якщо говорити про сучасні технології, які доповнюють даний курс, то варто згадати ресурси iTools. Там можна побачити оригінальні відео- та аудіоматеріали, а також лексичні завдання для уроків в класі. А електронні книги з корисними опціями доповнюють можливості всього перерахованого.

Придбати книги Inside Reading Second Edition в Україні ви можете в нашому магазині. Замовити їх у Львові, Одесі, Харкові, Києві і будь-якому населеному пункті, де доступна робота сервісів доставки, можна без проблем. Гнучкі ціни, великий асортимент і оперативне оформлення замовлення - важливі переваги, які наш інтернет-магазин забезпечує клієнтам.

Inside Reading Second Edition