Oxford Basics

Oxford Basics

Товарів у наявності: 3

Показано 1 - 3 з 3

Фільтрувати за:

книги Oxford Basics купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити підручники онлайн від Oxford University Press

Оксфордські підручники є затребуваними книгами, ефективність яких визнана у всьому світі. У них відображені новітні методики викладання та вивчення англійської мови. Пропонуємо вашій увазі серію книг Oxford Basics. В даному розділі ви можете побачити книжки, які призначені для вчителів. Вони розраховані на тих фахівців, які поки не до кінця познайомилися з комунікативним підходом до викладання іноземних мов.

                Чим цікаві книги

Пропоновані навчальні матеріали - справжнє джерело порад для педагога. Знайомлячись зі змістом книг Оксфорд Бейсікс, ви дізнаєтеся багато цікавого про те, як використовувати щоденні ситуації в класі з користю для викладання. А також - отримаєте ефективні підказки щодо того, як проявляти креативність, якщо у вас з підручних предметів є тільки олівець, папір і дошка.

                Особливості комунікативного підходу

Використання комунікативного підходу є обгрунтованим в наш час. Будучи освіченою в граматичному сенсі, людина може виявити, що йому складно висловлюватися англійською в процесі реального спілкування. Тому формування комунікативної компетентності є дуже важливим. Вона проявляється в таких аспектах, як:

вміння будувати з людьми дружні та ділові контакти;
комфортне, коректне і впевнене користування засвоєними мовними нормами;
вміння читати, розуміти і відтворювати текстовий контент різних типів і тематик;
можливість вільно підтримувати розмову навіть тоді, коли лексична і граматична бази обмежені.
 
Таким чином, в книгах для вчителя Oxford Basics містяться актуальні поради щодо застосування в навчанні комунікативного підходу. Педагог, який не знайомий з детальним використанням подібних методик, в невимушеній формі вводиться в курс справи і отримує можливість ефективно навчати учнів і студентів новим навичкам.

                Наші переваги

Шукаєте, де замовити книги Oxford Basics в Україні? Наш інтернет-магазин оксфордской літератури пропонує не тільки ці, але й інші навчальні матеріали. А асортименті представлено безліч книг для дітей і дорослих від Oxford University Press. Зробити замовлення ви можете не тільки в таких великих містах, як Київ, Харків, Одеса чи Львів, а й в будь-якому іншому населеному пункті, де функціонують сервіси поштової доставки. робіть своє

Oxford Basics