Oxford Discover Grammar

Oxford Discover Grammar

Товарів у наявності: 36

Показано 1 - 36 з 36

Ціна і відгуки на підручник oxford discover купити книги Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Навчальний посібник Oxford Discover Grammar 2 - другий ступінь навчального курсу граматики англійської мови для учнів середньої школи, починаючи від 13 років. Охоплює рівень Elementary (A2) і готує до освоєння Pre-Intermediate (B1), за шкалою CEFR.

Oxford Discover Grammar відповідає екзаменаційним вимогам Кембриджського тесту з англійської для молодих учнів. Курс насичений пізнавальними і науковими темами, які розширюють світогляд і світогляд юних студентів. Великий обсяг граматики і лексики дає відмінну підготовку до здачі міжнародних іспитів, а також навчання за кордоном.

Навчальний курс представляє граматику через контекст, допомагаючи учням знаходити сенс. Він поєднує в собі метод керованого виявлення з великою практикою, заснованої на формах, забезпечуючи студентам все знання, необхідні для впевненого і точного використання граматики англійської мови.

Що змушує речі рухатися? Коли ми використовуємо віднімання? Як музика змушує нас відчувати? Як ми вимірюємо час? Чому люди пишуть вірші? Звідки береться енергія?

Oxford Discover Grammar використовує такі складні питання, щоб задіяти природна цікавість студентів. Це дозволяє їм ставити власні запитання, знаходити власні відповіді і досліджувати навколишній світ. Цей підхід до вивчення мови і грамотності, підтримуваний контрольованої програмою граматики і навичок, допомагає студентам досягти рівня - майже рідного володіння англійською мовою.

Ключові особливості курсу граматики Oxford Discover Grammar:

  • Унікальна методологія, яка поєднує в собі підхід носія мови до навчання на основі запитів з контрольованою граматикою і навичками
  • Різнобічні складні питання, пов'язані зі шкільними предметами, складають основу кожної одиниці блоку.
  • Автентичні художні та науково-популярні тексти по кожній темі, дають різні погляди на непрості питання.
  • Відеокліпи забезпечують введення в кожне питання, допомагаючи студентам активувати попередні знання.
  • Навчальні інструменти, такі як фотографії, діаграми і графіки сприяють вільному розумінню студентами текстів та розвитку навичок критичного мислення.
  • Онлайн практика пов'язує клас із заняттями вдома.
  • Розділи: «Відкрийте для себе граматику» і «Відкрийте для себе лист і правопис» надають додаткові можливості практики.
  • Вся діяльність студентів проходить в стилі Cambridge ESOL.
 

Використовуючи заснований на запитах підхід до навчання, Oxford Discover розвиває комунікативні навички та навички мислення, необхідні учням для досягнення успіху в житті. Він дає вчителям інструменти для розвитку навичок дітей 21-го століття, створюючи молодих мислителів з великим майбутнім.

Oxford Discover Grammar