Oxford Grammar for EAP

Oxford Grammar for EAP

Є 1товар.

Показано 1 - 1

111

111

Ціна на підручники і книги Oxford Grammar for EAP купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Oxford Grammar for EAP - це довідник і підручник з граматики для студентів, що навчаються на доуніверситетських або університетських курсах англійською мовою, незалежно від предметної області. Він може використовуватися студентами від середнього до просунутого рівня (B1 - C1) з широкого кола дисциплін, наприклад, бізнес, фінанси, історія, природничі науки, інженерія та технології.

Граматика для EAP пропонує студентам повний і комплексний підхід до викладання англійської мови в академічних цілях і автентичні тексти з Оксфордських підручників. Oxford Grammar for EAP розвиває необхідні навички і академічний мова для учнів, які готуються вчитися англійською мовою на університетському рівні, від фундаментальних курсів до аспірантури.

Ключові особливості навчального посібника Оксфордська граматика для EAP:

  • Надає функціональну граматику, необхідну для успішного навчання, незалежно від обраного предмета.
  • Розглядає і об'єднує ключові граматичні області, необхідні для написання есе і презентацій, такі як модальнідієслова, іменники, умовні вирази і відносні пропозиції.
  • Застосовує теорію на практиці з вправами, які перевіряють знання і кидають виклик розуміння.
  • Демонструє і практикує, як використовувати стратегії для академічного письма й мови, такі як порівняння і протиставлення, суперечка і переконання, розмова про причину і наслідок і перефразування.
  • Докладний ключ відповіді включає в себе модель відповідей на розширені письмові завдання.
  • Протягом всієї книги наводяться швидкі вправи «Перевір себе» за окремими пунктами граматики, а також більш складні текстові вправи.
  • Поради виділяють додаткову інформацію, яку студентам варто запам'ятати.
  • Глосарії Academic Word List допомагають у вивченні високочастотного академічного словника, що використовується у вправах «Випробуй себе»
  • Підтримує всі рівні Oxford EAP, але ефективно працює в якості доповнення до будь-якого курсу і для самостійного навчання.


Oxford Grammar for EAP ідеально підходить для самостійного вивчення або може використовуватися в якості доповнення до будь-якого курсу. Навчальний матеріал підтримує всі три рівні Оксфордського EAP - курсу англійської для академічних цілей і є ідеальним посібником для учнів з широкого кола дисциплін.

Оксфордська граматика для EAP формує мовні навички - за допомогою академічного письма, читання текстів і прослуховування лекцій, розвиває критичне мислення, вміння проводити аналіз і узагальнювати отриману інформацію, працювати з початковими джерелами, викладати власні думки як в усній формі, так і письмовому варіанті.

Супроводжуючий DVD включає фрагменти не тільки з університетських лекцій, а також презентацій учнів та семінарських занять. Його можна застосовувати як на підготовчих курсах, так і в аспірантурі.

Oxford Grammar for EAP

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні