Successful Video Course

Successful Video Course

Товарів у наявності: 2

Показано 1 - 2 з 2

Фільтрувати за:

Виробник
Мова видання

Ціна на підручники і книги Successful Video Course купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Оксфордські навчальні матеріали - посібники, ефективність яких визнана у всьому світі. Ними користуються багато сучасних викладачі, студенти, бізнесмени і фахівці з різних галузей. В даному розділі ви бачите допомоги Successful Video Course від видавництва Oxford University Press. Вони відрізняються цікавим викладом матеріалу, актуальним і автентичним контентом, а також безліччю інших позитивних особливостей.

Successful Presentations Video Course with Coursebook

Пропонований посібник - приклад відмінної реалізації комунікативного підходу до вивчення англійської мови. Переваги даного набору книг і дисків такі:

  • насиченість термінологією, яка актуальна для різних сфер сучасного бізнесу;
  • грамотне співвідношення матеріалу, який стосується як робочої сфери, так і організації приватного життя;
  • інтерактивна підтримка пропонованих вправ, завдяки якій навчання відбувається в зручному і ненав'язливому, динамічному форматі.


Таким чином, матеріал у навчальному комплекті Successful Presentations викладено системно і грамотно, щоб результат навчання був відчутним.

Successful Meetings Video Course with Coursebook

Цей курс спрямований на те, щоб студенти з хорошим знанням англійської мови могли вдосконалити свої навички. Його тематична спрямованість - лексика, необхідна для ділових зустрічей, а також інші теми, що сприяють якісному розширенню словникового запасу.

Особливе значення для ефективного засвоєння матеріалу має DVD-курс. Він складається з серії відеороликів для аналізу. Також студенти виконують завдання з підручника, щоб отримані знання можна було максимально природно застосовувати на практиці.

Ключові переваги даного курсу матеріалів такі:

  • паралельний упор на розвиток мовних навичок і вміння вести бізнес в англомовному середовищі;
  • структурована подача інформації, що є запорукою ефективного навчання - теоретичні завдання, мовні вправи і практичні завдання гармонійно доповнюють один одного;
  • містяться коментарі Ендрю Маллетт - експерта в галузі підтримання ділових комунікацій;
  • є маса корисних стратегій щодо продовження навчання;
  • цікаві тематичні тексти для читання в кінці підручника, в яких можна побачити нагадування про ключової інформації по кожному з розділів.


Фахівці Oxford University Press подбали, щоб пропоновані ними книги були дійсно якісними і ефективними. Про серії навчальних матеріалів Successful Video Course це можна сказати в повній мірі.

Наші переваги

Якщо ви хочете купити підручники Successful Video Course з DVD-курсом в Україні, зробити це в Києві, Львові, Одесі, Харкові та будь-якому іншому місті можна за допомогою нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо великий асортимент оксфордской літератури, а також вигідні ціни на неї. Доставка при цьому здійснюється оперативно і надійно, а при великих замовленнях передбачені знижки.

Successful Video Course