This is Britain!

This is Britain!

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги This is Britain купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Оксфордські навчальні матеріали - це книги, робочі зошити та диски, які містять ефективну освітню інформацію. Пропонуємо вашій увазі навчальний курс This is Britain! Його підготували фахівці видавництва Oxford University Press. Пропоновані навчальні матеріали являють новітні педагогічні розробки, які засновані на комунікативному підході. Це означає, що, незважаючи на розвиток граматичних навичок, основна увага приділяється саме комунікативної компетентності.

                Чим гарний комунікативний підхід

Навіть якщо людина є грамотним і може дохідливо висловлюватися, це не означає, що у нього не виникне проблем в адаптації в англомовному середовищі. Якщо говорити про комунікативному підході, то він спрямований саме на подібну адаптацію. Тобто - навіть людина з обмеженим словниковим запасом англійської мови може відмінно себе почувати у відповідному суспільстві, якщо володіє навичками ефективної комунікації.

Оксфордські педагоги в рамках комунікативного підходу роблять упор на те, щоб викладений в навчальних посібниках матеріал був зрозумілим і цікавим для учнів. Не є винятком книги This is Britain! Підручники розраховані на дітей у віці від 10 до 12 років. Вони знайомлять учнів з культурою Великобританії, даючи можливість зрозуміти культурний контекст цієї держави.

                Переваги навчальних матеріалів This is Britain!

Пропоновані книги відрізняються універсальністю. Їх можна використовувати не тільки в якості основного освітнього курсу, а й в ролі допоміжного. Додаткові плюси навчальних матеріалів:

  • дохідливе і ефективне виклад інформації;
  • продумана структура;
  • огляд ключових слів після кожного розділу, за рахунок чого в учнів формується достатній словниковий запас.
 

Автентичний матеріал, який вводить в британський культурний контекст, дає можливість зрозуміти особливості культури країни і її менталітету. Це цікаво і захоплююче.

                Плюси замовлення у нас

Якщо ви хочете замовити в Україні книги This is Britain !, це можна без проблем зробити, звернувшись в наш інтернет-магазин оксфордской літератури. Замовлення відправляються не тільки в Київ, Харків, Одесу, Львів та великі міста, а й в усі населені пункти, де працюють сервіси доставки. Також ми пропонуємо своїм клієнтам лояльні ціни.

avtweb