Window on Britain

Window on Britain

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги Window on Britain купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Window on Britain - підручники від видавництва Oxford University Press користуються великим попитом на в різних країнах світу. Ці книги відображають сучасні ефективні методики в викладанні англійської мови. Вони базуються на комунікативному підході, який покликаний не тільки забезпечити учням належний словниковий запас і граматичну компетентність, а й дати можливість бути адаптованими в англомовному середовищі. Людина з високою комунікативною компетентністю, навіть при недосконалому словниковому запасі, може впевнено почувати себе серед носіїв мови.

Комплектація більшості серій оксфордських матеріалів включає в себе книги, робочі зошити та диски. Не є винятком лінійка підручників Window on Britain. Книги ВІНДОУ він Британ - приклад ефективного викладу навчальної інформації, яка підкріплюється відеозаписами. Наявність різних видів контенту (текстового і візуального) дозволяє робити процес навчання цікавим, захоплюючим, невимушеним і нетривіальним.

                Зміст навчальних матеріалів Window on Britain

Назва курсу саме по собі говорить про зміст. Тематика цих книг - життя і культура Великобританії. Серед головних достоїнств матеріалів курсу знаходяться:

  • наявність в кожному відео цікавих фактів, які ознайомлюють з особливостями культури і сучасності Великобританії;
  • різноманітність тем, які розширюють кругозір учнів і дають більш широке уявлення про англійському суспільстві;
  • наявність автентичного контенту - реальної інформації, присвяченій британській історії та культурі, яка за допомогою театралізації передається в репортажу жанрі;
  • матеріал, розкритий за допомогою відео, посилюється продуманими завданнями з робочого зошита;
  • грамотні відео-інструкції для вчителів дають можливість педагогам більш компетентно і впевнено викладати навчальний матеріал.
 

Перша серія навчальних матеріалів «Вікно в Британію» знайомить зі шкільним побутом цієї країни, її кулінарними традиціями, поп-культурою, фестивалями, спортом. Що стосується другої серії, то вона присвячена темам роботи, тварин, свят, функціонування мас-медіа, навколишнього середовища, здоров'я, а також - права і порядку. Таким чином, учні дізнаються про ключових сферах життя Британії в автентичному розумінні.

                Переваги замовлення у нас

Хочете придбати книги Window on Britain вигідно в Україні? Зробити своє замовлення в Києві, Харкові, Одесі, Львові та інших містах можна в нашому інтернет-магазині. Ми забезпечуємо оперативну обробку заявки і відправку книг. А при великих замовленнях передбачені відчутні знижки, які роблять придбання вигідним.

avtweb