Activites pour le CECR

Activites pour le CECR

Товарів у наявності: 5

Показано 1 - 5 з 5

111

111

activites pour le cecr: підручники французької Київ Україна

Збірники activites pour le cecr призначені для підлітків і дорослих, які вивчають французьку мову в класі або самостійно. У них пропонуються види діяльності, які дозволяють учням набути навичок, які відповідають різним рівням Загальноєвропейської системи координат мов CEFR (від А1 до С2):

  • Загальна структура рівнів A1- A2 пропонує елементарну робочу програму з читання та письма. Всі інтерактивні роботи (письмові та усні), орієнтовані і згруповані за темами, дозволяють точно оцінювати рівень перерахованих знань і можуть бути додатково перевірені в кінці книги. Інтерактивність, супроводжувана компакт-диском, дозволяє більш конкретно освоїти навички рамкової шкали CEFR.
  • Посібник рівня B1, задумане як набір вправ, а не як підручник для вивчення мови, складається з 2-х частин: одна присвячена усного мовлення, інша - з листом. У кожному з них, підкреслених різними кольорами, послідовно підібрані три навички: сприйняття, відтворення та взаємодії. Однак вони пов'язані і збагачують один одного. Рівень B1, який має два ступені (B1 і B1 +), називається «пороговим». На цьому рівні учень є незалежним користувачем мови, з яким зможе впоратися в більшості ситуацій, що виникають під час поїздки. Може також розповісти про різні події, свій досвід і мрії, описати мету і коротко пояснити проекти або ідеї.
  • Книга B2 містить сотні модельних дій, які строго відповідають всім дескрипторів для цього конкретного рівня. Курс пропонує 2 аудіо-CD, включаючи усні документи, необхідні для виконання прийомів і виразів. Їх транскрипція дається в кінці книги. Буклет з правильними відповідями для самоконтролю також включений.
  • Рівень С1 називається «професійний». На цьому рівні учень спілкується легко і спонтанно, добре володіє широким лексичним запасом, граматичними структурами і артикулами. Його мова протікає природно, не замислюючись і не вагаючись.
  • Рівень C2 - це «майстерність». На даному етапі учень може не мати прагнення відповідати навичкам носія мови, проте, демонструвати чіткість, адекватність і швидкість мови високого рівня. Він вміє передати всі тонкощі смислу з точністю, усвідомлює значення мовної одиниці, присутні в знайомих виразах. Може перефразувати важкі пропозиції так, що співрозмовник не помітить цього. Аудіо CD, транскрипція їх вмісту і буклет знаходяться всередині книги.

Activites pour le CECR

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні