Alex et Zoe

Alex et Zoe

Товарів у наявності: 49

Показано 1 - 48 з 49

111

111

alex et zoe книги французького київ Україна

Серія книг «Alex et Zoe» - це оновлене видання популярного комунікативного курсу читання і письма для дітей початкової школи (6-11 років). Курс створений на основі казок Ш. Перро, байок Лафонтена і роману Ж. Верна «За 80 днів навколо світу». Він дозволяє вивчати французьку в цікавій ігровій формі.

Кожен з рівнів включає 80-90 годин для спільної роботи в класі і складається з 15-ти блоків по 4 уроки. Тривалість одного уроку 50 хвилин. Перша книга для читання відповідає 250 словами, друга - 380 лексичним одиницям, третя - містить 500 слів. Весь мовної матеріал подається крок за кроком, для адаптації дітей. Ілюстровані тексти для читання доповнюються вправами на розуміння і їх вираження в письмовій формі.

Робочий зошит включає додаткові граматичні вправи, в кінці зошита розміщений ілюстрований словник. Також є CD-аудіо з тестами для підготовки до іспиту DELF Prim.

Файл вчителя містить навчальний посібник і фотокопіруемие картки. Він створений, щоб розвивати навички читання і письма у дітей молодшого віку, які навчаються на французькому, як рідному, або ж другою мовою - в школах з двомовними класами.

Цілі навчальної програми alex et zoe:

  • розвинути необхідні навички, щоб стати хорошим читачем (фонологический, візуальний, просторовий і тимчасової, порівняння, копіювання, зв'язування усній ланцюжка з письмової рядком);
  • познайомити дітей з французької писемністю і культурою, одночасно заохочуючи зв'язок з іншими культурами;
  • надати кожній дитині доступ до письмової мови, пропонуючи різноманітні записи;
  • зробити учня актором в побудові своїх знань (розвиваючи його здатності висувати гіпотези і перевіряти їх, спонукаючи застосовувати свої знання для придбання нових);
  • виховувати соціально-когнітивні конфлікти (взаємодія, взаємодопомога, конфронтація, аргументація);
  • навчити дітей писати в ситуаціях спілкування;
  • закріпити досягнення, пропонуючи дії в спіральної прогресії;
  • поважати ритм навчання кожної дитини, варіюючи число пропонованих заходів.
  •  

Алекс і Зоя запрошують хлопців до спілкування в конкретних ситуаціях, використовуючи веселі ігри, дитячі віршики і пісні, інсценовані історії. Завдяки новому підходу до навчання молодші школярі вже в юному віці привчаються до самооцінки своїх дій і вчинків.

Alex et Zoe